Steam'den para ve oyun gönderme

mstftrl34

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim Steam hesabım ve bir adet Paypal kartım var. Arkadaşımın da Steam üyeliği var. Ben arkadaşıma Steam'den para yollayabilir miyim? Veya ona oyun yollarsam o benim oyunum silinir mi?

Arkadaşına Steam üzerinden para yollayamazsın. Ancak Steam üzerinden alacağın bir oyunu hediye olarak işaretleyip o şekilde gönderebilirsin. Ona oyun yollarsan senin oyunun silinmez.

Arkadaşına Steam üzerinden para yollayamazsın. Ancak Steam üzerinden alacağın bir oyunu hediye olarak işaretleyip o şekilde gönderebilirsin. Ona oyun yollarsan senin oyunun silinmez.

Şimdi ben bir oyun alacağım. Hem arkadaşıma yollacağım, hem de ben kullanacağım. Böyle bir şey mümkün yani?

Aile paylaşımı seçeneklerinde çoğu oyun için böyle bir şey mümkün. Ancak aynı anda birlikte oynayamıyorsunuz. Ayrıca oyun sahibi yalnızca bir hesap oluyor. Veya bazı oyunlarda paylaşılan oyunun tüm özelliklerini yalnızca paylaşan taraf kullanabiliyor. Örneğin CS:GO oyununu paylaştığınızda siz tüm modlarda oynayabilirken, paylaşımdan yararlanan arkadaşınız Rekabetçi modunu oynayamıyor.

Beyler ben şimdi yeni eklediğim arkadaşıma süre olmadan direk oyun alıp gönderebilir miyim? Ona söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben bir oyun alacağım. Hem arkadaşıma yollacağım, hem de ben kullanacağım. Böyle bir şey mümkün yani?
Hayır tabii ki. Oyunu iki kere almanız gerekir.
Eğer arkadaşına hediye ettiğin oyunu farklı hesaplardan oynamak istiyorsan o arkadaşın seni aile görünümü ile eklemeli. Bu sayede senin arkadaşına aldığın bir oyunu beraber farklı hesaplardan oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı