Steam'den oyun alırken sürekli hata veriyor

Aynı sorun bende de var.
"There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance." Bu hatayı verdi. Şimdi de çok denediniz sonra deneyin diyor. Oyunlar sepette duruyor ve alamıyorum. Steam ile bu sorunları daha önce yaşamıştım ve çözülmüştü. Tekrar etmesi tesadüf mü emin değilim. Herkes Epic'ten şikayetçi ama ben sorunlarımı hep steam ile yaşıyorum. Çözülse de son bir kaç oyun alıp TL defterini kapatsam...

Aldığın oyunlar arasında insciryption adlı oyun var mı?
Evet hocam

Aynı sorun bende de var.
"There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance." Bu hatayı verdi. Şimdi de çok denediniz sonra deneyin diyor. Oyunlar sepette duruyor ve alamıyorum. Steam ile bu sorunları daha önce yaşamıştım ve çözülmüştü. Tekrar etmesi tesadüf mü emin değilim. Herkes Epic'ten şikayetçi ama ben sorunlarımı hep steam ile yaşıyorum. Çözülse de son bir kaç oyun alıp TL defterini kapatsam...
İndirim bitmeden şu sorun çözülse iyiydi. 2 gün oldu düzelmedi bende. Sizin de o kadar oldu mu?

Evet hocam

İndirim bitmeden şu sorun çözülse iyiydi. 2 gün oldu düzelmedi bende. Sizin de o kadar oldu mu?
Benim bugün oldu hocam. Ben de desteğe yazdım ama pek umudum yok açıkcası. Bir arkadaşa yazdım şimdi hediye olarak atabilirse ona havale yapacağım.

Arkadaşlar benim halloldu. Ben masaüstü PC uygulamasından tek tek satın aldım. Bir tanesi paket halindeydi. Onu alamadım. Onu da girip istediğim oyunu aldım. Zaten çok ucuz oyunlardı. Telefon ve laptop ile alamamıştım nedense. Ama kütüphanenize eklediğiniz oyunlardan kaynaklanıyormuş bunu anladım. Epic, Steam, Gog, EA, Prime, Uplay vs derken zaten bedavalar ile ömürlük oyunum oldu. Çoğunu oynamam bile belki ama alıyor insan...

Son düzenleme:
Aldığın oyunlar arasında insciryption adlı oyun var mı?
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve "Inscryption: Beginner's Deck BUNDLE" da satın almaya çalışıyorum. Sizin probleminiz de bundan mı kaynaklandı? Bu oyunu almayınca çözüldü mü?
Şuan birkaç saat satın alma banı yediğim için deneyemiyorum...

Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve "Inscryption: Beginner's Deck BUNDLE" da satın almaya çalışıyorum. Sizin probleminiz de bundan mı kaynaklandı? Bu oyunu almayınca çözüldü mü?
Şuan birkaç saat satın alma banı yediğim için deneyemiyorum...
O oyunu sepetten çıkar öyle al. Ben o şekil çözdüm.

Geri
Yukarı