Steam'den oyun önerisi

laraxl2

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
CS:GO'da 250$'lık Skin mevcut. Solo oynanabilecek sürükleyici oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Oyunun fiyatı önemli değil. Hatta buradan tanıştığımız arkadaşlarla da oynayabiliriz.
Hesapta şu an;

• CS GO
  • The Witcher 3
  • R6
  • ETS 2
  • ATS
  • GTA V
  • Mount Of Warband
  • TES Skyrim
  • Mafia 1-2-3
  • The Forest
  • F1 2015
  • GRID 2
  • Dirt Rally
  • Two Worlds: Epic Edition
  • FarCry: Blood Dragon
  • ABZU

Mevcut. Bu oyunları ya da farklı bir oyun beraber oynayabileceğimiz arkadaşlar var ise:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
CS:GO'da 250$'lık Skin mevcut. Solo oynanabilecek sürükleyici oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Oyunun fiyatı önemli değil. Hatta buradan tanıştığımız arkadaşlarla da oynayabiliriz.
Hesapta şu an;

• CS GO
  • The Witcher 3
  • R6
  • ETS 2
  • ATS
  • GTA V
  • Mount Of Warband
  • TES Skyrim
  • Mafia 1-2-3
  • The Forest
  • F1 2015
  • GRID 2
  • Dirt Rally
  • ABZU

Mevcut. Bu oyunları ya da farklı bir oyun beraber oynayabileceğimiz arkadaşlar var ise:

Ark survival
The forest
Gang beasts
Payday 2 Benden bunlar çıktı şimdilik.

Payday 2 almayın bedava olsa bile değmez. Remmant var yeni çıkan bir oyun arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz. Birkaç saat deneme şansım oldu beğendim ben oyunu.

Arkadaşlar merhaba.
Hesapta şu an;

• CS GO
  • The Witcher 3
  • R6
  • ETS 2
  • ATS
  • GTA V
  • Mount Of Warband
  • TES Skyrim
  • Mafia 1-2-3
  • The Forest
  • F1 2015
  • GRID 2
  • Dirt Rally
  • ABZU

R6 için ben gelebilirim oyunu hem ps4 hem de pc den oynuyorum ps4 de plat 1 pc de plat 2 yim. Oyun tavsiyesi olarak da hayatta kalma olarak Forestı önerebilirim şu an indirimde Fps istersen yeni CoDu bekleyebilirsin açık dünya olarak Wd :Legion ı bekleyebilirsin RPG olarak zaten türünün en güzel örneklerini oynamışsın ama ek olarak Monster Hunter World olabilir. Spor oyunu istersen zaten Fifa ve Nba 2k serisi zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı