Steam'den Oyun Silme

Ghost666

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce konu açılmış olmasına rağmen pek açıklayıcı bir şey bulamadım. Steam'e e-posta mı göndereceğiz? ( Göndereceksek steam'in e-mail adresi nedir? ) yoksa steam supporttan mı yapacağız? Biri açıklayıcı bir şekilde yazarsa... Teşekkürler.

Oyunu ''kütüphaneden'' tamamen silmek istiyorsun anladığım kadarıyla. Öyle bir özellik yok. Steam support'tan , steam ile iletişime geçerek yapabilirsin ancak.

Steam kütüphanendeki oyunu satın aldıysan kaldırman gibi bir şey söz konusu değil, ancak steam destek ile iletişime geçip şansını deneyebilirsin. Free-to-play oyunlar zaten oyunu sildiğiniz zaman kütüphanenizden kalkar eğer oyun için satın alım yapmamış iseniz steam üzerinden, benim bildiğim böyle. Son olarak kütüphanenizde iken oyuna sağ tıklatıp kategöri ayarla seçeneğini tıklattıktan sonra orada "Bu oyunu kütüphanemden gizle." gibi biz seçenek olması gerek, oradan göz önünde olmamasını sağlayabilirsiniz.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Biraz daha açıklayıcı yazabilirseniz rica etsem, Steam Support'a girdikten sonra nerelere girmem gerektiği gibisi vb.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Biraz daha açıklayıcı yazabilirseniz rica etsem, Steam Support'a girdikten sonra nerelere girmem gerektiği gibisi vb.

Şu anda evde olmadığım için pek detay veremeyeceğim kusura bakmayın ancak satın aldığınız bir oyun ise Destekten Mağaza ardından satın alma/iade işlemleri gibi bir seçenek var ise oradan mesajınızı iletebilirsiniz.

Ticket yolu yararlı olabilir. İngilizce konusunda sıkıntı yaşarsan buradaki arkadaşlar yardımcı olabilir.

Benim bi sorunum var arkadaşın bi tanesi istemeden bana arma 2 ürün anahtarını attı ve benim hesapdan ürün kodu etkinleştirildi ama arkadaşa hediye olarak atılmış arma 2 o yüzden bende perakende diye yazıyor arma 2 row 3p perakende diye yazıyor bunun sıkıntısı olur mu ve ya ben bunu nasıl sildirebilirim steam support a nasıl ticket atarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı