Steam'den Oyun Silme

Peki arkadaşlar mesela ben steam dan pubg yi tamamen silmek isgiyorum . Sildiğimde karakterimin nick i de gidiyormu ? Başka bi steam hesap ile pubg yi alsam eski steam hesabımdaki nicki yeni steam hesabımdaki oyunda da kullanabilirmiyim?

@silinen üye 255910 , Bundan ben tam olarak emin değilim ama satın alımlar, satın alma geçmişinizde yer alıyor her ne kadar oyunu silseniz de. Yani silip, tekrar satın alsan bile değiştiremezsin. Fakat öyle yapacağına 10 dolar karşılığında isim değiştirme al oyunun mağazasından.

Peki arkadaşlar mesela ben steam dan pubg yi tamamen silmek isgiyorum . Sildiğimde karakterimin nick i de gidiyormu ? Başka bi steam hesap ile pubg yi alsam eski steam hesabımdaki nicki yeni steam hesabımdaki oyunda da kullanabilirmiyim?
Konuyu hortlattığınız için teşekkürler

@silinen üye 255910 , Bundan ben tam olarak emin değilim ama satın alımlar, satın alma geçmişinizde yer alıyor her ne kadar oyunu silseniz de. Yani silip, tekrar satın alsan bile değiştiremezsin. Fakat öyle yapacağına 10 dolar karşılığında isim değiştirme al oyunun mağazasından.
Anladım peki steam dan oyunu kalıcı olarak kaldırdığımda , tekrar ücretini ödeyip aynı oyunu tekrar almam gerekir doğrumudur . Peki oyunu sildiğim steam hesabımdan tekrar oyunu para karşılığı aldığımızı varsayarsak o zaman PUBG hesabımız silinmiş olurmu NİCK ile birlikte? veya eskisi gibi eski karakter ve Nickle devammı eder.
Konuyu hortlattığınız için teşekkürler
Ne demek .

Kullanıcılar oyunu kalıcı olarak kaldırma, daha doğrusu silme yetkisine sahip değiller. Sadece genel görünümden kaldırabilirsiniz ve dilediğiniz zaman tekrar geri getirebilirsiniz.

Kalıcı olarak silme yetkisi sadece Valve çalışanlarında mevcut.
O anlamda demek istememiştim aynı oyunu kendi steam hesabımdan kalıcı olarak silmek ve istediğimde tekrar parasını ödeyip satın almam mümkünmü demek istedim.

Oyun kaldırılsa bile destek kısmından oyunu yine kütüphaneye ekleyebiliyorsunuz, şöyle düşünün
"Kütüphane de oyun gözükmesin ama istediğim zaman da ekleyebileyim" mantığı var. Bu Windows'daki gizli klasör olayı gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı