Steam'den oyun tavsiyeleri

Merhaba, toplam 250 TL bütçem var bu fiyata zar zor çıkabilirim normalde 200 yani. Key olarak daha uyguna varsa key olarak oyun almayı düşünüyorum. Şu an tek bulabildiğim güzel oyun Far Cry 6 ve 64 TL'ye güvenli bir sitede buldum. Bu 64 TL'yi bütçeden çıkarırsak 186 TL bütçem var maksimum eğer maksimum çıkabileceğim fiyatı saymazsak 136 TL bütçem var (Far Cry 6 alırsam) oyun önerileriniz nelerdir? Yüksek grafikli oyunları seviyorum yani grafiklerde beklentim yüksek buna göre de öneri yaparsanız mükemmel olur. Far Cry 6 alma şunu al dediğiniz oyunlar varsa da yazabilirsiniz.

Etaideki PS oyunarına bak diyecektim ama ne yazık ki God of War Horizon v Days Gone stokları tükenmiş.

@KayraWs evet hocam enucuzoyun.com'dan inceliyordum harbiden Steam key değilmiş hayallerim yıkıldı😔

eTail'de Far Cry 6 yok. Voidu ve İndiegala'da 67 TL Ubisoft Connect üzerinden veriyor.

Arkadaşlar bu oyun 299 TL'ye değer mi?
Babamla konuşup alabilirim.

RimWorld al yüzlerce saat oyna.
O oyuna ben 249 vermem hocam. Grafiği iyi olan gerçekçi bir oyun arıyorum. Hikayesi iyi olsun ve eğlendirsin yeter.

@KayraWs evet hocam enucuzoyun.com'dan inceliyordum harbiden Steam key değilmiş hayallerim yıkıldı😔

Arkadaşlar bu oyun 299 TL'ye değer mi?
Babamla konuşup alabilirim.

O oyuna ben 249 vermem hocam. Grafiği iyi olan gerçekçi bir oyun arıyorum. Hikayesi iyi olsun ve eğlendirsin yeter.
Birde etailextr5 kuponu kullanın.

Merhabalar, toplam 250 TL bütçem var bu fiyata zar zor çıkabilirim normalde 200 yani. Key olarak daha uyguna varsa key olarak oyun almayı düşünüyorum. Şuan tek bulabildiğim güzel oyun Far Cry 6 ve 64 TL'ye güvenli bir sitede buldum. Bu 64 TL'yi bütçeden çıkarırsak 186 TL bütçem var maksimum eğer maksimum çıkabileceğim fiyatı saymazsak 136 TL bütçem var (Far Cry 6 alırsam) Oyun önerileriniz nelerdir? Yüksek grafikli oyunları seviyorum yani grafiklerde beklentim yüksek buna göre de öneri yaparsanız mükemmel olur. Far Cry 6 alma şunu al dediğiniz oyunlar varsa da yazabilirsiniz.
Steamda pro soccer online al 18,50

Geri
Yukarı