Çözüldü Steam'den PUBG'ye girince internet gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafakbulut

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Sadece bu PUBG'de oluyor Steam PUBG açtığım zaman Google internetim kesiliyor, Discord'da internetim kesiliyor ancak telefonda Wi-Fi'sinde problem yok. Bilgisayara format attım driverları güncelledim kabloları değiştirdim her şeyi denedim bir türlü bulamadım problemi. Var mı böyle bir problem yaşayıp da çözen? Kablo port girişlerini de değiştirdim.

Başka bir arkadaşın çözümünü komple iletiyorum çözüm bana ait değildir.

modem sorun teşhis programı var modemin kendi içerisinde. Bunu yaptığımda port1 ve port2 servis kapalı uyarısı verdi.
Modemden bilgisayarıma gelen Ethernet kablosunu söktüm ve tekrar taktım (belki tam oturmamıştır diye)
Akabinde modemden bilgisayarıma taktığım Ethernet kablosunun modem girişini 1.porta aldım (3.porttaydı)
Ve 1,5 gündür herhangi bir kopma yaşamadım.

Başka bir arkadaşın çözümünü komple iletiyorum çözüm bana ait değildir.

modem sorun teşhis programı var modemin kendi içerisinde. Bunu yaptığımda port1 ve port2 servis kapalı uyarısı verdi.
Modemden bilgisayarıma gelen Ethernet kablosunu söktüm ve tekrar taktım (belki tam oturmamıştır diye)
Akabinde modemden bilgisayarıma taktığım Ethernet kablosunun modem girişini 1.porta aldım (3.porttaydı)
Ve 1,5 gündür herhangi bir kopma yaşamadım.

Merhaba bu işe yaramadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı