Steam'den RDR Online, Epic'den RDR 2 olur mu?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

w1B

Hectopat
Selam şunu sormak istiyorum;
Steam kütüphanemde Red Dead Redemption Online var. Steam'de zamlandığı için hikayeli olan versiyonunu Epic Games'den almak istiyorum.
Epic'den alacağım Red Dead Redemption 2'yi, Red Dead Redemption Online olan Rockstar hesabıma bağlayabilir miyim?(Online olan Steam'den geliyor)
İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Selam şunu sormak istiyorum;
Steam kütüphanemde Red Dead Redemption Online var. Steam'de zamlandığı için hikayeli olan versiyonunu Epic Games'den almak istiyorum.
Epic'den alacağım Red Dead Redemption 2'yi, Red Dead Redemption Online olan Rockstar hesabıma bağlayabilir miyim?(Online olan Steam'den geliyor)
İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Epic'den alacağın rdr 2'in Online'ı var zaten.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi RDR2'yi alacaksan online'a da girebiliyorsun, şöyle yapabilirsin iki farklı online karakter oluşturursun mesela biri kadın biri erkek olmak üzere gibi. Çünkü RDO'da GTA V'deki gibi tek hesapta çoklu karakter oluşturulmuyor. Şöyle bir bonus vereyim RDO dosyalarında story dosyaları da var ancak Rockstar üşengeçliğinden dolayı RDO'yu ve RDR2'yi ayrı ayrı sunmak yerine RDO'dan sadece story arayüzünü silmiş. Sıkıntı şu olabilir; iki ayrı RDR2 indirmek durumunda kalırsın buda yaklaşık 240 GB falan yapar, gereksiz. RDR2'yi alıp hem story hem online oynamak en mantıklısı.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi RDR2'yi alacaksan online'a da girebiliyorsun, şöyle yapabilirsin iki farklı online karakter oluşturursun mesela biri kadın biri erkek olmak üzere gibi. Çünkü RDO'da GTA V'deki gibi tek hesapta çoklu karakter oluşturulmuyor. Şöyle bir bonus vereyim RDO dosyalarında story dosyaları da var ancak Rockstar üşengeçliğinden dolayı RDO'yu ve RDR2'yi ayrı ayrı sunmak yerine RDO'dan sadece story arayüzünü silmiş. Sıkıntı şu olabilir; iki ayrı RDR2 indirmek durumunda kalırsın buda yaklaşık 240 GB falan yapar, gereksiz. RDR2'yi alıp hem story hem online oynamak en mantıklısı.
Evet hocam hem story hem online mevcut. RDO mantığı RDR2 fiyatı vermeden sadece arkadaşlarıyla vs. Online oynamak isteyenler için var. Sanki GTA 5 gibi bir online'ı var da farklı satıyorlar :D
Yani Epic Games'den alacağım oyun için yeni bir rockstar hesabı oluşturmam lazım. Sadece RDR için.

Oluşturmanıza gerek yok çünkü Social Club hesabına hem Epic hem Steam bağlanabiliyor.

Satın almadan önce buraya girip bakın bağlanmış bir hesap var mı.
Yani Epic'de Gta 5, Steam'de eski Trigoly ve RDR Online var.

Evet var zaten en başında Online'ı almak büyük hata olmuş.
40 TL gibi bir şeydi baya ucuzdu ilk çıktığında alayım dedim. Biraz oynamıştık arkadaşlarla.

Ben yeni açman taraftarıyım, en azından iki farklı online hesabın olur.
Diğer oyunlarımdan farklı olacak ama yapacak bir şey yok artık.

@489483 @MADROX @babypluto oyunu aldım ve aynı Rockstar hesabıma bağlayabildim. Teşekkürler desteğiniz için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı