Steam'den satın alınan oyun kütüphaneye gelmedi

• Konuyu başlatan w00zy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 5B
Bu olayı Epic'te yaşamış olsan inan bana cevap alamazdın. 1 ay sürmüştü buna benzer bir olayım.
Steam desteğe zaten yazmışsınız, bekleyin derim.

Soru sormaniz bir sorun teskil etmiyor. Forum bunun icin var.

Bankayi arayip Steam üzerinden alisveris yaptiginizi fakat banka tarafindan rededildigini söyleceksiniz. Onlar size yardimci olacaktir.
Yardımlarınız için teşekkürler hocam mutlu yıllar dilerim iyi geceler dediklerinizi yarın uygulayacağım.

Sırf şu olay için Steam çöp falan olmuyor, boş yere sallama. Zaman hariç kaybedeceğiniz bir şey yok ortada.
Steamin burada yanlışı var.
Bu forumda Steam fanboyu bol.
Zamandan başka kaybedecek birşeyin yok demişsin launcher 1 dk geç açılması da sorun olmaz o zaman.
Steam desteğe yazdıysan cevap alacaksindir 1 2 güne.
Ben ne Steam fanboyuyum ne Epic fanboyu.
Bu indirimlerde hem epicten hem steamden oyun aldım.

Hocam haklısın fakat paramı geri aldıktan sonra indirimler bitecek büyük ihtimalle o yüzden rdr2 bin fiyatı yine yükselecek
Hocam epic games ten alsaydınız keşke daha ucuza geliyor hemde.Para iadesi kesin olsa direk alın diyeceğim fakat oyun kütüphanenizede eklenebilir beklemekten başka çare yok gibi

Hocam selamlar, banka kartı ile alışveriş sonrası ilk etapta bakiye provizyon olarak kayıt altına alınır, bu provizyon bazen 2 gün kadar sürebiliyor. Satın alınma durumu iptal oldu ise size paranın iadesi yapılacaktır.

Geri
Yukarı