Steam'den tek oyunculu oyuna Türkçe yama kurulursa yasaklanır mısınız?

Oguzhanxtx

Centipat
Merhaba, daha önce bunu araştırmıştım ama tam düzgün cevap bulamamıştım, o yüzden sorayım dedim. Umarım doğru yere sormuşumdur.
Batman Arkham asylum, Dark Souls 3 (offline modda), Deus Ex: Mankind Divided gibi oyunlara TR yama yapsam ban yer miyim?

Merhaba, daha önce bunu araştırmıştım ama tam düzgün cevap bulamamıştım, o yüzden sorayım dedim. Umarım doğru yere sormuşumdur.
Batman Arkham asylum, Dark Souls 3 (offline modda), Deus Ex: Mankind Divided gibi oyunlara TR yama yapsam ban yer miyim?
Hayır ban yemezsiniz. Sadece Online oyunlara dikkat edin.

Online konusunda tam bir fikri olan var mı? Bu konu benim de merak ettiğim bir konu, ben şuan anlık olarak DEATHLOOP oyununu Türkçeye çeviriyorum. Her oyuna girişimde Bethesda sunucularına bağlanıyor... diye bir yazı da çıkıyor karşıma ama 10 küsür saat oynadım bir sıkıntı yok gibi Online kısmını da test ettim Türkçe bir şekilde.

Dark souls oyunlarında online iken Türkçe yama kurmak sıkıntı çıkarabilir ama offline oynayacak iseniz sıkıntı çıkarmaz.
Deus ex'i bir zat kendim oynadım hiç bir şey olmadı, batman için de aynısı geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı