Steam'den toplu halde oyun alımı durdurulursa tekrardan TL'ye geçilir mi?

Steam'den oyun almamayı toplu bir şekilde becerebilirsek Steam tekrardan TL'ye geçer mi? Bence başarabilirsek Steam tekardan Türk lirasına geçer. Cevaplarınızı bekliyorum.

Hayır geçmez.

Beğenmedim basacaksan neden fikrimizi soruyorsun be dostum gerçekten garipsin.

Son düzenleme:
Steam’in Türkiye’de büyük bir kitlesi olmasına rağmen elde edilen gelir miktarı az. Satışlarda ilk süreçte düşüş olacağını illa ki öngörülmüştür. Ancak bu durum çok uzun süre devam ederse geri adım atılabilir. Bunun olma olasılığı da pek mümkün görünmüyor. Daha fazla firma yerel fiyatlandırma yapmaya başladığında ortam yumuşar, buna da alışılır. Her şeye alıştığımız gibi.

Steam'den oyun almamayı toplu bir şekilde başarabilirsek Steam tekrardan TL'ye geçer mi? Bence başarabilirsek Steam tekardan Türk lirasına geçer. Cevaplarınızı bekliyorum.

Ulan adamlar zaten TR'den bir şey kazanmıyor ülkenin yarısı zaten crack kullanıyor crack kullanmayanların çoğuda yeterli parası olmadığıiçin adam gibi oyun almıyor adamlar zaten kaç yıl boyunca doları 2'den hesapladı. Firmalar bizim ülkeden para kazanmadıklarını fark ettikleri için oldu zaten bu olay anlayın artık bu olayın Steam'le firmalarla bir alakası yok ülkecek ekonomik olarak kötü durumdayız suçu Steam'de aramanın bir manası yok ülke düzelirse zaten böyle şeyler yaşanmaz yıllardır söyleniyor zaten bu hala nasıl anlamadınız anlamadım. Örnek olarak EA bir oyunu TR'de 1000 satsın ama kurdan dolayı Steam'in önerdiği kurdan satarsa mesela 60 dolarlık oyunu 10 dolardan satsın (eski kurda daha da ucuza geliyordu)
Adam TR'den 10000 dolar kazanacak. Ama Amerika'da oyunu 60 dolardan 150 160 kişiye satsada aynı parayı kazanacak o yüzden adam neden TR'ye daha ucuza satsın sonuç olarak adamların amacıda para kazanmak.

Fikrini beğenmediğim için. Fikrini soruyorum ve düzgün bir dille beğenmediğimi belirtiyorum. Yoruma açık değilsen foruma niye yazıyorsun.

Forumun geneli geçmez yazacak hepimizin fikrini beğenme o zaman? Dalgamı geçiyorsun arkadaşım senin fikrin ile bizim fikrimiz aynı olmak zorunda mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı