Steam'den ucuza hangi itemler alınabilir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Bu zam olayında denemek istediğim birşey var. Normal şartlarda bir itemin koyulabileceği en düşük fiyat $0,01 USD, ancak TL olarak 0,03₺/0,05₺/0,08₺ kuruşa satılan itemler de var. Ben bu itemleri dolara geçişten önce satın alsam ve geçişten sonra $0,01(0,29₺) satsam teknik olarak kar etmiş olurum.

1698235412919.png

Bu gerçekten işe yaramayabilir hatta Valve belki itemleri dondurabilir, fark etmez. Sadece denemek istiyorum. Yüksek miktarlarda satışa sahip ucuz itemler arıyorum. Şuan aklıma TF2 kasası geliyor fakat size danışmak istedim.

Son düzenleme:
Bu zam olayında denemek istediğim birşey var. Normal şartlarda bir itemin koyulabileceği en düşük fiyat $0,01 USD, ancak TL olarak 0,03₺/0,05₺/0,08₺ kuruşa satılan itemler de var. Ben bu itemleri dolara geçişten önce satın alsam ve geçişten sonra $0,01(0,29₺) satsam teknik olarak kar etmiş olurum.

Bu gerçekten işe yaramayabilir hatta Valve belki itemleri dondurabilir, fark etmez. Sadece denemek istiyorum. Yüksek miktarlarda satışa sahip ucuz itemler arıyorum. Şuan aklıma TF2 2023 kasası geliyor fakat size danışmak istedim.
Ball 3d de kasalar çok ucuz.

Eki Görüntüle 1989510

Bu gerçekten işe yaramayabilir hatta Valve belki itemleri dondurabilir, fark etmez. Sadece denemek istiyorum. Yüksek miktarlarda satışa sahip ucuz itemler arıyorum. Şuan aklıma TF2 kasası geliyor fakat size danışmak istedim.
Evet işe yarayabilir ama sorun şu: ÇOK fazla satıcı var, o kadar çok satıcı arasından seninkilerinin satılması düşük ihtimal. Denedim, ondan biliyorum.
Ha bir de Valve itemlerini falan dondurmaz merak etme.

Ne zaman satılırsa satılsın, önemli değil. Taban fiyata olduğu için zor satılması doğal.
Şöyle söyleyeyim, Ağustos ayının başında 400 küsur tane TF2 Summer 2023 kasası aldım, hepsini 3 cent'e koydum hâlâ hiçbiri satılmadı. Beklediğin zamana değmez, onun yerine git oyun al.

Yeni konular

Geri
Yukarı