Steam'den ve Epic Games hesabımdan hangi oyunları oynamalıyım?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 16 GB 2*8 GB 3200MHz RAM.
SSD veya HDD modeli
Kingston sa2000m8500g
Ekran kartı
Asus Arez Dual Radeon RX 580 OC Edition 8GB GDDR5
Anakart
Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX
İşlemci
Amd R5 3600X Stok Fan
Merhaba arkadaşlar, geçmişte Steam ve Epic Games üzerinden bazı oyunlar aldım ve şimdi onları oynamak istiyorum. Ancak, uzun süre vakit geçirebileceğim ve beni saran oyunlar arıyorum. Sizce hangi oyunları oynamalıyım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ny9UVXAQXb.jpg

M6o6pnPO8k.jpg

Steam'de en üste git yazısı için özür dilerim, uzun olarak SS sadece böyle alınabiliyordu.

Merhaba arkadaşlar, geçmişte Steam ve Epic Games üzerinden bazı oyunlar aldım ve şimdi onları oynamak istiyorum. Ancak, uzun süre vakit geçirebileceğim ve beni saran oyunlar arıyorum. Sizce hangi oyunları oynamalıyım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2169768

Eki Görüntüle 2169770

Steam'de en üste git yazısı için özür dilerim, uzun olarak SS sadece böyle alınabiliyordu.

Hocam Steam'de Far Cry 3 veya 5'i veya stardew valleyde güzel öneririm arkadaşın varsa daha keyifli olur Epic Games'te Ghostrunner veya hello neighbour.
Uzun süren oyun istiyosanda Ark Fallout 3 stardev valley

Hocam Steam'de Far Cry 3 veya 5'i veya stardew valleyde güzel öneririm arkadaşın varsa daha keyifli olur Epic Games'te Ghostrunner veya hello neighbour.
Oyun oynayacak bir arkadaşım yok ama far cry serisini deneyebilirim sizce far cry'ı hiç bilmeyen biri olarak hangisini oynamalıyım?

Peki Far Cry nasıl bir oyun ve ortalama kaç saate biter?

Far Cry 5 25 saat Far Cry 3 15 saat.

Far Cry serisi savaş üzerine odaklı baseler var oralara dalıyosun ele geçiriyosun gibi gibi ben o tür oyunlardan eğleniyorum çoğu kişi için sıkıcı geliyor ama tekrarlıyor oyun çünkü kendini o bölge ele geçirmelerde.

İzleyip bakabilirsin istersen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Spoiler var mı bilmiyorum bakmadım.

Far Cry 5 25 saat Far Cry 3 15 saat.

Far Cry serisi savaş üzerine odaklı baseler var oralara dalıyosun ele geçiriyosun gibi gibi ben o tür oyunlardan eğleniyorum çoğu kişi için sıkıcı geliyor ama tekrarlıyor oyun çünkü kendini o bölge ele geçirmelerde.

İzleyip bakabilirsin istersen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Spoiler var mı bilmiyorum bakmadım.
Tamamdır. Far cry seçeneğini değerlendireceğim, Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı