Steam'den yeniden GTA 5 alınsa ban kalkar mı?

StormScene

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
CNC Operatör
Dün gece sağ olsun bi hackerin yüzünden banned yedim GTA'dan perma para attı oyundan çıkmaya kalmadı sabaha ban geldi. Şimdi benim Steam hesabım Social'le bağlı şekilde şimdi Steam'den ben GTA 5'i komple kaldıracağım yeni GTA 5 alacağım aynı Steam hesabına haliyle bu farklı key verecek bana peki ben bu oyuna bağlandığım zaman Steam'ın bu banlı olan Social hesabına mı geçecek yoksa bana yeni Social hesabı mı açtıracak? Çok önemli bu benim için, yok yere 80 lira vermeyeyim.

Dün gece sağ olsun bi hackerin yüzünden banned yedim GTA'dan perma para attı oyundan çıkmaya kalmadı sabaha ban geldi. Şimdi benim Steam hesabım Social'le bağlı şekilde şimdi Steam'den ben GTA 5'i komple kaldıracağım yeni GTA 5 alacağım aynı Steam hesabına haliyle bu farklı key verecek bana peki ben bu oyuna bağlandığım zaman Steam'ın bu banlı olan Social hesabına mı geçecek yoksa bana yeni Social hesabı mı açtıracak? Çok önemli bu benim için, yok yere 80 lira vermeyeyim.
Hocam maalesef sorunuzun cevabını bilmiyorum, fakat bir sorum olacak. Hile kullanan bir başkası yüzünden nasıl ban yediniz?

Kullandığınız hesaba satın almış olduğunuz bir ürünü tekrar satın alamazsınız ki, yeni bir hesap ile satın alabilirsiniz ancak.
Alınabiliyor. Fakat gta5 yeni social club hesabı olurmu onu bilmiyorum. O yüzden yanlış yönlerdirmek istemedim.

Alınabiliyor. Fakat gta5 yeni social club hesabı olurmu onu bilmiyorum. O yüzden yanlış yönlerdirmek istemedim.
Benim bildiğim yeni bir hesap açıp o hesaptan oyunu satın aldıktan sonra oyunu eski hesaba aktarım yapılabilir, bir de eğer hesaptan oyun silinebiliyorsa sildikten sonra satın alım yapılabiliniyor.
En başta kastettiğim şey oyun hesapta varken üzerine alım olmuyor yani

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı