Steam'e bu yıl Grand Prix gelir mi?

supreme00

Decapat
Daha fazla  
Açıkçası oyun falan veriyor mu orasını bilmiyorum. Şu an 30 levelim ve 40 level olmak istiyorum. Bunun için de ortalama 45-50 lira gerekiyor. 1 tane fazladan vitrin için pek vermek istemiyorum açıkçası. Grand Prix gelirse en azından 38-39 level olacağımı umuyorum, kalanını da tamamlarım. Bu yıl gelme ihtimali var mı? Veya yine Grand Prix gibi çok iyi level kasılan etkinlikler gelir mi?

Açıkçası oyun falan veriyor mu orasını bilmiyorum. Şu an 30 levelim ve 40 level olmak istiyorum. Bunun için de ortalama 45-50 lira gerekiyor. 1 tane fazladan vitrin için pek vermek istemiyorum açıkçası. Grand Prix gelirse en azından 38-39 level olacağımı umuyorum, kalanını da tamamlarım. Bu yıl gelme ihtimali var mı? Veya yine Grand Prix gibi çok iyi level kasılan etkinlikler gelir mi?
Yani o evet o yıla özeldi şimdi artık rozet açabilirsiniz puan dükkanından.

Her sene farklı etkinlik oluyor, gelmeyecektir. Valve gibi bir şirket artık insanların kolay yoldan seviye kasmasını istemez. Artık onun önüne geçtiler diyebiliriz.
Engellemelerindeki mantık nedir?
Seviye atlamak için Valve’a doğrudan ya da dolaylı para ödüyoruz. Her türlü onlar kar ediyor zaten. Engellemeleri için bir sebep görmüyorum. Farklı bir konsept ile devam edecektir.

Grand Prix geri dönemedikleri büyük bir hataydı ve bir daha tekrarlamak istemezler. Onun yerine Puan Dükkanı'ndan mevsimsel rozet alabilirsiniz, sürekli de oradalar.
Seviye atlamak için Valve’a doğrudan ya da dolaylı para ödüyoruz. Her türlü onlar kar ediyor zaten. Engellemeleri için bir sebep görmüyorum. Farklı bir konsept ile devam edecektir.
Engelleme değil, Grand Prix ile seviye atlamak aşırı basitti. Seviye atlatan etkinlikler ve mini oyunlar her zaman vardı ama hiçbiri kolay değildi, Grand Prix hariç.

İnsanların Steam topluluk pazarından kart satın alıp işlemeleri ve bu şekilde seviye atlamaları tabii ki de Valve'nin daha çok işine gelir. Bir daha bu tarz bir etkinlik olmaz yüksek ihtimalle.

Geri
Yukarı