Steam Grand Prix Görevleri Başladı

Arkadaşlar bir sorum olacak. Şimdi bildiğiniz gibi puanları hem görev yaparak hem de başarımlar yoluyla alıyoruz. Ben şuan sadece başarımlar üzerinden yaptım o yüzden görevler tam olarak nasıl işliyor? Bu görevlerden birini yapınca atıyorum aldığımız 50 puanı direk boostlayabiliyoruz mu yoksa diğerinde olduğu gibi yine kapasiteye mi ihtiyaç var?

Arkadaşlar ben en başta Corgi'yi seçmiştim. Bu sabah girdiğimde domuz seçiliydi ve yeniledim,oturum kapadım açtım falan değişmedi domuzda kaldı. Neden böyle oldu nasıl düzelir bu olay? Rozetlerimde bile hem domuzun hem de corginin takımında diye 2 rozet var...

Arkadaşlar ben en başta Corgi'yi seçmiştim. Bu sabah girdiğimde domuz seçiliydi ve yeniledim,oturum kapadım açtım falan değişmedi domuzda kaldı. Neden böyle oldu nasıl düzelir bu olay? Rozetlerimde bile hem domuzun hem de corginin takımında diye 2 rozet var...
1000 puan karşılığında satmışsın Corgi'yi. :) Sanırım dikkatsizce davrandınız.

1000 puan karşılığında satmışsın Corgi'yi. :) Sanırım dikkatsizce davrandınız.
Hayır alakası yok. Steam'i yeni açtım ve direk grand prix e bakayım dedim. Bir baktım domuz ile yarışa devam ediyorum... Ee madem satma olayı var bu domuzu da satalım bari nasıl oluyor acaba o?

Hayır alakası yok. Steam'i yeni açtım ve direk grand prix e bakayım dedim. Bir baktım domuz ile yarışa devam ediyorum... Ee madem satma olayı var bu domuzu da satalım bari nasıl oluyor acaba o?
Alakası var, kendi kendine değişmez. Dünden beri var, belki dün yapmışsınızdır. Diğer takımlara saldır kısmının altında yer alıyordu ama kullandığım için artık görünür değil.

Arkadaşlar şimdi benim bir sorum olacak benim pitte 5526 jeton var ve altında şu yazıyor: You've earned 9,526 tokens total (including 4,000 converted Lunar New Year tokens). Bu ne anlama geliyor 4000 jetonum silinmiş mi?

Arkadaşlar şimdi benim bir sorum olacak benim pitte 5526 jeton var ve altında şu yazıyor: You've earned 9,526 tokens total (including 4,000 converted Lunar New Year tokens). Bu ne anlama geliyor 4000 jetonum silinmiş mi?
4.000 önceki etkinlikte kullanmadığın puan bu etkinlikte size geri verilmiş. Toplamda 9.526 olmuş.

410912

Bende durum böyle. Totalde 16k jeton gösteriyor ama bende harcamalarımla birlikte 8737 jeton var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı