Steam'e Cep-T Paracard'ı Kaydedemiyorum

AuxutTR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Young Guru Academy' de Volunteer
Gençler geçen gün Cep-T Paracard aldım ancak kartı steam üzerinde kullanamıyorum. Kartı steam'a kaydetmek isteğimde önce :
"Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin."

Sonra: "İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin veya yardım almak için destek ile irtibata geçin." hatasını alıdım. Kartta bakiye yok şuan yapmak istediğim sadece kartı kaydetmek yani şuan da birşey satın almaya çalışmıyorum ancak yinede bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım ?

"Bu kartı onaylayamıyoruz. Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve doğru olduğundan emin olun. Kartınızın fatura adresiyle PayPal hesabınızın sokak adresinizin aynı olması gerekir." Paypal da bu hatayı alıyorum. :( Sanırım Cep-T Paracard internet alışverişine kapalı. İnternette uzun süren araştırmalar sonucu sadece 3D secure olan yerlerde kullanılabilindiğini öğrendim yani benim işime yaramıyor malesef. Sanırım bu kartın bir benzeri de İninal Kart varmış birde onu deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paybyme hakkın da bilgim yok malesef. Henüz 18 yaşında değilim. Bir yaş sınırı var mı? Yoksa nasıl yararlanabilirim ? Bir de ininal i neden tercih etmiyorsunuz ne gibi eksileri var ? Paybyme 'nin artıları nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pay by me kart 18 yaşının altında ki kişiler de kullanabiliyor. Pay by me de aylık ücret ve her yüklemede para almıyor. İnnial kart aylık ve her yüklemede para alıyor malesef. Yani pay by me kart, innial kart a göre 1 adım daha önde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı