Steam'e Oyun Yükleme

buyrun benim
0,34 dolara mı? 5 TL yapacağıma bedavaya koyarım daha iyi, kaldı ki Erzurum gibi bir fiyaskonun bile çıkış fiyatı 25 TL idi.

Erzurum 3 boyutluydu ve Survival tarzıyıd grafikleri idare ederdi kendine kitle bulabildi ve yerli olduğu için satışları fazlaydı fakat grandwitch benzeri birçok oyun var ve alan yok maalesef biraz gerçekçi olmamız lazım.
buyrun benim

Erzurum 3 boyutluydu ve Survival tarzıyıd grafikleri idare ederdi kendine kitle bulabildi ve yerli olduğu için satışları fazlaydı fakat grandwitch benzeri birçok oyun var ve alan yok maalesef biraz gerçekçi olmamız lazım.
pardon yanlış yer

Erzurum'a gelen tepkilere baktınız mı peki,yapımcı en son utancından geliştirmeyi bırakıp kaçtı.Oyun dünyasındaki kariyeri bitti,bugün 10.50TL'ye çok daha kaliteli oyunlar var Steam'de,(Deveour vs).
Mevzu burada zaten para değil. Mezun olduktan sonra bu tarz bir oyun firmasında çalışmayı istiyorum, bu oyunu da bu yolda attığım ilk adım olarak değerlendiriyorum, o yüzden fiyatına pek takılmıyorum. Oyunumu değerlendirttiğim çoğu insan mühendis veya gamer, onların değerlendirmesi teşvikleri ve önerileriyle fiyatının 10-20 TL arası bir şey olacağını düşünüyorum. O fiyata daha iyi oyunlar illaki vardır bir şey diyemem ama özellikle de steame koyma ücreti için bir reklam bulamazsam büyük ihtimalle fiyatı o aralıkta olur.

Mevzu burada zaten para değil. Mezun olduktan sonra bu tarz bir oyun firmasında çalışmayı istiyorum, bu oyunu da bu yolda attığım ilk adım olarak değerlendiriyorum, o yüzden fiyatına pek takılmıyorum. Oyunumu değerlendirttiğim çoğu insan mühendis veya gamer, onların değerlendirmesi teşvikleri ve önerileriyle fiyatının 10-20 TL arası bir şey olacağını düşünüyorum. O fiyata daha iyi oyunlar illaki vardır bir şey diyemem ama özellikle de Steam'e koyma ücreti için bir reklam bulamazsam büyük ihtimalle fiyatı o aralıkta olur.

Haklısını fakat bu tarz yeni oyun yapımcılarına pek destek verilmiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı