Steam'i Açınca Ekran Gidip Geliyor

ContaiNN

Decapat
Merhaba, bilgisayarda Steam'ı açınca 2 ekranım birden gidip gelmeye başlıyor, komutlar gecikiyor fakat bilgisayar kapanmıyor, sadece ekranlar 2-3 saniyeliğine siyahlaşıp geri kendine geliyor. Yaklaşık 1 dk sonra falan bilgisayar tamamen donuyor, ne kapat tuşu ne de herhangi bir tuş çalışıyor. O yüzden ekran gidip gelirken bilgisayarı hemen yeniden başlatmam gerekiyor. Yeniden başlatmazsam bir süre sonra tamamen donuyor, ne kapat tuşu ne de herhangi bir tuş çalışıyor ve bu olay sadece Steam'ı açtığımda oluyor. Steam'ın bütün dosyalarını, belgelerini, eklentilerini, klasörlerini sildim ve yeniden yükledim fakat düzelmedi. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'ı silip başka bir klasöre kurdum çalışmazsa başka bir sürücüye kurmayı deniyebilirsin.
başka sürücüye kurup denedim ama onda da olmadı. başka bir klasör denemedim. steam i açtığımda ekran kararıyor 10 sn sonra geliyor mouse bile kıpırdamıyor . "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" yazıyor devamonda nvidia windows kernel mode drive kesildi diyor. akla gelebilecek herşeyide yaptım, yok olmuyor.

Başka sürücüye kurup denedim ama onda da olmadı. Başka bir klasör denemedim. Steam'i açtığımda ekran kararıyor 10 sn sonra geliyor mouse bile kıpırdamıyor. "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" yazıyor devamonda NVIDIA Windows kernel mode Drive kesildi diyor. Akla gelebilecek her şeyi de yaptım, yok olmuyor.

Bilmiyorum usta kusura bakma.

Geri
Yukarı