Steam'i kaldırdıktan sonra yüklü oyunları görmüyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
CS:GO serverlara bağlanmıyordu, Steam'i Revo unistaller ile kayıt defteri kalıntıları ile kökten sildim. Tekrar yükledim, common dosyasını dosya konumuna attım ve evet oyunları görmüyor. Eski Steam dosyalarını da yedeklemiştim onları dosya konumuna attım hiçbir şey olmuyor. Normalde olurdu fakat olmadı. CS:GO'nun indirmesini başlattıp, dosyaları tekrar atmayı denedim Steam'i kapatıp fakat işe yaramadı.

Öncelikle, dosyanızdaki rakamları burada ve başka hiçbir yerde paylaşmayın, resmi mesajınızdan silin bir an önce. Ne olur ne olmaz. Paylaşılmaması gereken bir şey. Hileciler, sahteciler vs derken problem yaşamyın. Ben o yüzden XXXXXXX olarak paylaşmıştım mesajımda.

Size söylediğim yöntemi boşverin, bilgim yok demişsiniz çünkü.

Dediğiniz gibi oyunlarınızı farklı diskte bir klasöre atıp o klasörü kütüphane olarak ekleyin. Konunun 2. mesajındaki arkadaşın söylediği gibi.

Sonra

1) Steam'de oyununuza sağ tıklayıp özellikler deyin.

2) Gelen yerden Yerel Dosyalar'ı seçin.

3) Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula seçeneğini seçin.

Yüksek ihtimalle sorununuzu çözecektir.

Not: Oyunu istediğiniz klasöre attıktan sonra Steam'deki eski yerinden silin veya farklı bir yere taşıyın. Çakışma olmasın.
Bütünlüğü doğrulamayı çoktan yapmıştım, resimi silemiyorum raporladım umarım silinir bu arada teşekkürler. Başka bir klasöre atıp seçtiğimde hiç bir şey olmadı bu arada ve CS:GO bütünlüğünü doğruladığımda 3 dk taradı %100 oldu ve mevcut 25GB dosyayı sildi. Yaptığım her şey boşa gitti yani ve şu an yeniden yüklüyorum oyunu. Neyseki sadece CS:GO'yu oynuyordum ara sıra diğer oyunlara girmiyordum.

Geri
Yukarı