Çözüldü Steam'i siler gibi oldum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
Steam'i masaüstüne kurmuştum ama oyunlar D de kuruluydu, yanlışlıkla Steam'e sağ tıklayıp sil dedim ama 4-5 saniye sonra iptal ettim şu an Steam'i açamıyorum, Steam'in dosyalarının çoğu duruyor, Steam'i silip tekrar yüklesem oyunları tekrar yüklemem gerekmez değil mi? Steam library olarak oyunlar D deydi çünkü. Nasıl Steam'i tekrar açabilirim.

Çözüm
İlk resimdeki kısmı açın. Sonrasında ikinci resimde işaretlediğim gibi tüm oyunları tik ile işaretleyip diğer diskteki Steam klasörüne aktarın. Aktarım bittikten sonra C diskinde Steam klasörünü silin.

İnternet üzerinden Steam'ı tekrar indirip C içine kurun.

Üçüncü klasörde attığım kısma gelip yeni kütüphane klasörü ekle kısmından diğer diski seçin.

Sonrasında isteğe bağlı fakat ilk başta aktardığınız oyunları geri aktarabilirsiniz.

@SiyahPassat aynı durum bende de var yardımcı olabilir misin?

@SiyahPassat aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misin?

İşinize yaramıştır umarım.
Steam içine gir. Orada exe dosyası bulunur.
1642767407745.png

Discord'dan bana ulaş. O şekilde çözmene yardım edeyim çünkü adımlar çok çok uzun.

Steam'ı silip yükleyeceksin ama silmemen gereken dosyalar olacak.

Steam'ı C diskine baştan yükleyip e diskindeki oyunlara erişmek için e diskine kütüphane oluşturarak sorunu çözdük.

Discord'dan bana ulaş. O şekilde çözmene yardım edeyim çünkü adımlar çok çok uzun.

Steam'ı silip yükleyeceksin ama silmemen gereken dosyalar olacak.

Steam'ı C diskine baştan yükleyip e diskindeki oyunlara erişmek için e diskine kütüphane oluşturarak sorunu çözdük.
@SiyahPassat Aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misin

İlk resimdeki kısmı açın. Sonrasında ikinci resimde işaretlediğim gibi tüm oyunları tik ile işaretleyip diğer diskteki Steam klasörüne aktarın. Aktarım bittikten sonra C diskinde Steam klasörünü silin.

İnternet üzerinden Steam'ı tekrar indirip C içine kurun.

Üçüncü klasörde attığım kısma gelip yeni kütüphane klasörü ekle kısmından diğer diski seçin.

Sonrasında isteğe bağlı fakat ilk başta aktardığınız oyunları geri aktarabilirsiniz.

@SiyahPassat aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misin?

İşinize yaramıştır umarım.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-11_160155930.png
    resim_2023-02-11_160155930.png
    283,6 KB · Görüntüleme: 15
  • resim_2023-02-11_160227805.png
    resim_2023-02-11_160227805.png
    319,4 KB · Görüntüleme: 7
  • resim_2023-02-11_160438650.png
    resim_2023-02-11_160438650.png
    248,3 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme: