Steam'in cevaplamasında 'şu anda iade veremiyoruz' adlı başlık

Abonelikler iadeye uygun değildir. Sadece ürünler iade ediliyor. Politika. Bir yerlerde yazıyor olması lazım. Tadını çıkarmaya bakın.

EA Play'i bende aldım, sevmedim ve geri de iade ettim bir sıkıntı olmadı nasıl uygun değildir?
Nedeni neymiş ki?

Büyük ihtimalle teknik problemler bende almıştım EA Play'i aynı gün içerisinde tekrar iade ettim sevmediğim için edilebiliyor olması lazım.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Fifa 2023 için EA Play aldım fakat kontrolcüde sorun var baya uğraştım çözemedim. O yüzden iade etmek istedim ama şu anda iade veremiyoruz diyor. Şu an olan bir sorun mu var yoksa hiç mi iade almayacaklar acaba. 250₺'ye Yıllık üyelik almıştım.

Selam. Benzer durumu yaşayan olursa diye buraya yazayım dedim. Pazartesi günü FIFA 23 için Steam'den 250₺'ye 1 yıllık EA Play aldım. Fakat elimdeki Bluetooth Gamepad'i hiçbir şekilde oyunda çalıştıramadım. Her türlü yolu denedim fakat kontrolcü oyunda çift atlıyor ve tuşlar (xce360 ile ayarlamama rağmen) düzgün çalışmıyordu. Sırf bu sorunu denemek için 1.7 saatimi harcamışım. Allah'tan 2 saat dolmadan fark ettim ki bu sayede iade alabildim.

Aynı gün gece iade talebi oluşturdum. İlk oluşturduğum iade talebini kabul etmediler ve "iade talebinizi inceledik. Şu anda iade veremiyoruz..." diye net bir açıklama olmayan mail attılar. Tüm koşulları sağlamama rağmen iade almamalarını anlamadım. Sonuçta 2 saatin altında oynama sürem vardı ve daha aynı gün almıştım. Ben de mailde "Şu anda iade veremiyoruz" yazdığı için bu aralar Steam'in dolar kuruna geçme muhabbetinden dolayı böyle olduğunu düşündüm ve onlar reddettikçe iade talebi açmaya devam ettim. Tabii bu sürede oyuna girmedim ve oyunu silmiştim çoktan.

Sonuç olarak 4.iade talebimde iadeyi kabul ettiler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı