Çözüldü Steam iade işleminde "Bir satın alma işlemi şu anda beklemede" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ork

Centipat
Daha fazla  
96 TL'ye FIFA 22 alıydım ve iade etmek istedim 1 saat geçti ve bu uyarıyı verdi.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    22,7 KB · Görüntüleme: 104
Hocam paranızın kaybolacak hali yok illaki gelecek :D. Karta istenince iade süreci daha doğrusu paranın yatma süreci uzuyor ama dediğim gibi 1 hafta içinde gelir paranız. Bu arada yardımcı olduysam konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. İyi sosyaller.
valla endişe sebebim sadece ilk defa böyle bişey olması yoksa ben önceden karta iade dediğimde hiçbir zaman böyle bir uyarı vermiyordu

Hocam paranızın kaybolacak hali yok illaki gelecek :D. Karta istenince iade süreci daha doğrusu paranın yatma süreci uzuyor ama dediğim gibi 1 hafta içinde gelir paranız. Bu arada yardımcı olduysam konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz. İyi sosyaller.
önceden hiç böyle olmamıştı karta talep ettiğimde, bişey olmaz dfimi

Vallahi endişe sebebim sadece ilk defa böyle bir şey olması yoksa ben önceden karta iade dediğimde hiçbir zaman böyle bir uyarı vermiyordu.

Önceden hiç böyle olmamıştı karta talep ettiğimde, bir şey olmaz dfimi.

Olmaz hocam endişelenmeyin. İade taleplerinizde şu an oyun iade edildi olarak görünüyorsa ayrıca iade e maili geldiyse bir sıkıntı yoktur endişelenmeyin. Ayrıca gelen uyarı ödeme sağlayıcınıza iade talebi gönderildiği ve bu süreçte aldığınız ürünleri kullanamayacaginizi belirtiyor. Türkçe meali bankanızla iletişime geçtik bankanız onay verdiğinde iade işlemi gerçekleşecek ve size e mail geldiğine göre bankanız onay vermiş. Sorununuz çözüldüyse cevabın altındaki tike basabilirsiniz. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Olmaz hocam endişelenmeyin. İade taleplerinizde şu an oyun iade edildi olarak görünüyorsa ayrıca iade e maili geldiyse bir sıkıntı yoktur endişelenmeyin. Ayrıca gelen uyarı ödeme sağlayıcınıza iade talebi gönderildiği ve bu süreçte aldığınız ürünleri kullanamayacaginizi belirtiyor. Türkçe meali bankanızla iletişime geçtik bankanız onay verdiğinde iade işlemi gerçekleşecek ve size e mail geldiğine göre bankanız onay vermiş. Sorununuz çözüldüyse cevabın altındaki tike basabilirsiniz. İyi sosyaller.
Knka hala yok normal dimi 96 lirayı çöpe atmış gibi hissediyom da

Geri
Yukarı