Steam'in Kendini Silmesi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selam. Az önce Skyrim oynamak için Steam'i çalıştıracaktım. Başlata yazdım enter tuşuna bastığımda kısayol taşınmış vs. yazan hatayı gösterdi. Steam'in kurulu olduğu klasöre gidecektim klasör ortadan kalkmış. Oyunlarımın hiçbirine erişemiyorum. Download klasörüne geldiğimde Steam'in installerı da gözükmüyor.

Bilgisayarınız da herhangi bir virüs var mı? Malwarebytes veya BitDefender gibi Anti-Virüs yazılımları ile bilgisayarınızı tarayınız. Durduk yere hiçbir dosya kendi kendini silmez çünkü. Bilgisayarı kullanan başka birisi var mı? Belki o kişi silmiş olabilir farkında olmadan.

Bilgisayarı tek kullanan benim. Advanced Systemcare diye dandik bir program kullanırken "Bilgisayarınızı yavaşlatan dosyaları temizleyin" başlığı altında bir temizleme yaptım. Önceden 1 kere yaptığım için sorun olmaz diye içeriğine bakmadan temizledim. 2.5GB yazıyordu sanırım o bir şeylerle oynadı ama hala tüm oyunlarımın silinmesi saçma geliyor.

Advanced System Care

Bilgisayarınıza IObit programı yükleyerek büyük hata yapmışsınız. Kim bilir sistemde daha neler yapmıştır o program. Önemli dosyalarınız yoksa bilgisayara format atarak temiz başlangıç yapmanızı öneririm. Bir daha da IObit programları kullanmayın. Temizlik için 'Disk Temizleme' programını kullanmanız yeterlidir.

Şimdi siz öyle deyince çok huylandım ama fazlasıyla dosyam var aktar geri yükle derken bayağı zamanımı alacak ki bu da bende yok. Yine de teşekkür ederim.

En azından o program ve onunla ilgili her şeyi silin. IObit çöplerini bilgisayarınıza sokmayın.

Advanced System Care'in .dll uzantılarını silemiyorum. Görev yöneticisinde iki tane dllhost.exe var çok büyük ihtimalle birisi bu zımbırtının. Hangisini durdurmam gerekiyor?
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı