Çözüldü Steam'in Witcher 3 DLC'sini silinmiş gibi algılaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lkaganl

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda yüklediğim DLC kısmından DLC tikini kaldırıp 15-20 saniye sonra tekrar tikini geri koydum ve Steam DLC'yi silmiş gibi algıladı. Oyun dosyalarını kontrol et dediğimde de 1 dosya bulunamadı, tekrardan indirilecek diyor. Ve benden tekrardan DLC'yi indirmemi istedi. Bunu nasıl düzeltirim?

Ekran görüntüsü 2021-04-30 172213.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ama ben zaten DLC yi indirmiştim neden kendi kendine DLC'yi sildi ?
Kendi kendine vermişsiniz hocam cevabı. Steam DLC'yi silmiş gibi algıladı. Dosya taraması yapmışsınız 1 dosya eksik demiş. Tekrar yüklemekten başka çareniz yok gibi.
Yanlış bilmiyorsam oradan tiki kaldırdığınızda DLC zaten siliniyor. Tiki tekrar koyduğunuzda yeniden indirmesi lazım. (En azından bende böyle oldu.)

Kendi kendine vermişsiniz hocam cevabı. Steam DLC'yi silmiş gibi algıladı. Dosya taraması yapmışsınız 1 dosya eksik demiş. Tekrar yüklemekten başka çareniz yok gibi.

Anladım. Çok saçmaymış. Teşekkürler.

Yanlış bilmiyorsam oradan tiki kaldırdığınızda DLC zaten siliniyor. Tiki tekrar koyduğunuzda yeniden indirmesi lazım. (En azından bende böyle oldu.)

Ama oyun dosya boyutu azalmadı ki.

Geri
Yukarı