SteamOS kullanılır mı?

SteamOS'un bir ara Steam'in çıkardığı Steam Link ve Steam'e ait olduğu iddia edilen konsolda kullanıldığını sanıyordum.

Vay be Gaben, demek Windows'u da bitireceksin. :D
Aynen. Ancak Windows'un oyun sektörğnde biteceğini sanmıyorum. En yakın zamanda bitmesi dileğimle. Windowsu oyun oynadığım için kullanıyorum oyun oynamasam kullanmayacağım. Yapıştı resmen windows.

SteamOS'un bir ara Steam'in çıkardığı Steam Link ve Steam'e ait olduğu iddia edilen konsolda kullanıldığını sanıyordum.

Vay be Gaben, demek Windows'u da bitireceksin. :D
Steam'ın kendi sitesinden indirilebiliyor SteamOS, Gaben akıllı adam, ilk önce kendi oyunlarına destek getirmiş :D.

Benim görüşüm şu ki Linux oyun repertuarı Windows kadar iyi olmasa da fena değil. Bence normal bir Linux dağıtımı yükleyip onu kullanın. Zira şikayetler var Steamosda.
Debian 8 temelli bir işletim sistemi galiba, Debian 8 23. yaşlarını dolduruyor artık.
Ubuntu türevleri daha iyi gerek destek gerek driver desteği.
Ubuntu ve Mint kullandığım zamanlarda sürücü desteklerinde hiç zorlanmamıştım, ama Ubuntu'da CS:GO'da 56 FPS alıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı