Çözüldü Steel Series klavyede "B" harfi art arda basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tarum980

Hectopat
Makaleler
4
Selam arkadaşlar. SteelSeries TKL Pro klavye kullanıyorum. Normalde herhangi bir problem yoktu. PC'ye başka klavye takıp bir müddet kullandım. Sonra bu SteelSeries klavyemi tekrar taktım. Tüm tuşlar normal basıyor, ama b harfine bir kere tıklayınca art arda kendiliğinden 4-5 hatta 10 defa b harfi yazıyor. Anlmadım gitti. Google'da de bir şey bulamadım. Sorun sizce neden olabilir? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam arkadaşlar. SteelSeries TKL Pro klavye kullanıyorum. Normalde herhangi bir problem yoktu. PC'ye başka klavye takıp bir müddet kullandım. Sonra bu SteelSeries klavyemi tekrar taktım. Tüm tuşlar normal basıyor, ama b harfine bir kere tıklayınca art arda kendiliğinden 4-5 hatta 10 defa b harfi yazıyor. Anlmadım gitti. Google'da de bir şey bulamadım. Sorun sizce neden olabilir? Şimdiden teşekkürler...

SS Engine'ye gir oradan macro yapmıs olabilir misin bak. Bir de bazen güncelleme geliyor, varsa yap. Tepkime süresini yükselt biraz bir de Triger'ı kapat dene.

SS Engine'ye gir oradan macro yapmıs olabilir misin bak. Bir de bazen güncelleme geliyor, varsa yap. Tepkime süresini yükselt biraz bir de Triger'ı kapat dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Macro tuşları anlamıyorum. Hiç girmedim oralara. Daha önce çalışıyordu. Bir problem yoktu. Arada bir başka klavyede takıyorum. Değişiklik için. Bu akşam tekrar takayım dedim, böyle oldu.

Dediğini yaptım. Macrolara girdim. Dediğin gibi macro atanmış. Default yaptım, Düzeldi. Daha önce hiç macro atamamıştım. Nasıl oldu anlamadım. Teşekkür ederim.

Macro tuşları anlamıyorum. Hiç girmedim oralara. Daha önce çalışıyordu. Bir problem yoktu. Arada bir başka klavyede takıyorum. Değişiklik için. Bu akşam tekrar takayım dedim, böyle oldu.

Dediğini yaptım. Macrolara girdim. Dediğin gibi macro atanmış. Default yaptım, düzeldi. Daha önce hiç macro atamamıştım. Nasıl oldu anlamadım. Teşekkür ederim.

Ne demek rica ederim SteelSeries Engine de biraz problem var bende de bazen tepki süresini otomatik ayarlıyor bu arada sorununu çözdüysem ilk mesajımı raporlayıp çözüm dersen çok sevinirim.

Geri
Yukarı