Steel Series Rival 600 fare mouse pad üzerinde takılı kalıyor

Daha fazla  
8.12.2023 tarihinde itopya.com üzerinden Steel Series Rival 600 fare ve SteelSeries QCK+ large mouse pad sipariş verdim ve elime ulaştılar. Bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum fakat 2 gündür farem mouse pad üzerinde hareket etmiyor fakat masamın üzerinde hiç takılmadan hareket ediyor. Bunun bir çözümü var mı? Sorun farede mi yoksa mousepadde mi bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mouse altında bulunan pedleri kontrol edin. Deforme olduysa kaydırma yapmayabilir.

Mouse altında bulunan pedleri kontrol edin. Deforme olduysa kaydırma yapmayabilir.

Farenin altı toz toplamıştı ondan olabilir diye düşündüm etrafını temizledim. Mousepadin üzeri toz toplamıştır diye düşündüm gittim yıkadım bir türlü düzeltmedim.

Herkese Merhaba. Çözümü buldum ve anlatıyorum. Mouseniz farklı yüzeylerde çalışıyor fakat mousepad üzerinde çalışmıyorsa CPI düğmesine bir kaç saniye basılı tutun. Mouse üzerindeki ışıklar yanıp sönünce tuşa basmayı bırakın. Bu işlem mouse sensörlerini kullandığınız yere göre tekrar ayarlayacaktır. Sorununuz yüksek oranda çözülmüş olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı