SteelSeries Aerox 3 alınır mı?

SWhiteMader

Femtopat
Daha fazla  
Normalde ASUS ROG Keris Mouse'um vardı ama arıza çıktığı için garantiye götürdüm. Farenin stoku kalmamış o yüzden biraz araştırma yaptım ve Aerox 3 hoşuma gitti ama bazı eksiler var. Kedim olduğu için içine tüy falan girerse sıkıntı olur diye düşünüyorum. Eğer kullanan biri varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Hocam konudan bağımsız garanti durumu nedir Keris'in? Ben de gönderdim 9 gündür ellerinde. Aerox 3 alınmaz bu arada fiyatının balon olduğunu düşünüyorum. Keris'ten Hyperx Pulsefire Haste'ye geçtim tavsiye ederim. Malzeme kalitesi olarak daha iyi Keris'ten. Aynı şekilde ben de kedi besliyorum ve kullanmadığım zaman farenin üstünü bezle örtüyorum.

Ben şu an kullanıyorum içinde kir oluyor evet su falan dökme derdiniz yoksa bu kasa temizleme aleti var elektrik akımı vermeden üflüyor onunla temizleyebilirsiniz tavsiyem olsun içine bir iki damla su dökerseniz kulak temizleme çubuğu ile temizleyebilirsiniz. Ben severek kullanıyorum oyunlarda falanda gidiyor tavsiye ederim fiyatına göre güzeller tabii ki de var ama bu da gider.

Temizlik konusunda hassassanız alternatiflere yönelebilirsiniz. Kediniz çok fazla masa etrafında değilse sorun olmaz. Aerox delikli olduğu için elbette yediğiniz içtiğiniz de önemli. Üstteki arkadaşın dediği gibi temizleme aletiyle dikkatlice temizliği yapılabilir. Konudan bağımsız alacağınız Aerox 3 kablolu mu Wireless mı?

Kullanan biri olarak tavsiye etmiyorum. Fiyatını hak etmiyor. Scroll tuşu kronik sorunlu, atlama yapıyor. Daha geçen ay servise gönderdim 1 ay mousesuz kaldım.

Hocam konudan bağımsız garanti durumu nedir Keris'in? Ben de gönderdim 9 gündür ellerinde. Aerox 3 alınmaz bu arada fiyatının balon olduğunu düşünüyorum. Keris'ten Hyperx Pulsefire Haste'ye geçtim tavsiye ederim. Malzeme kalitesi olarak daha iyi Keris'ten. Aynı şekilde ben de kedi besliyorum ve kullanmadığım zaman farenin üstünü bezle örtüyorum.
Oyunlarda donma yaptığı için gönderdim. 1 hafta içinde para iadesi yapılabileceğini söylediler. Hyperx'e de bir göz atayım.

Temizlik konusunda hassassanız alternatiflere yönelebilirsiniz. Kediniz çok fazla masa etrafında değilse sorun olmaz. Aerox delikli olduğu için elbette yediğiniz içtiğiniz de önemli. Üstteki arkadaşın dediği gibi temizleme aletiyle dikkatlice temizliği yapılabilir. Konudan bağımsız alacağınız Aerox 3 kablolu mu Wireless mı?
Kablolu maalesef wireless bütçeyi aşıyor

Alınmaz. Bütçe?
1500

Eğer 1500tl'yi aşmayacak kaliteli mouse biliyorsanız sevinirim.

Bir de razer deathadder essential white var itopya'da indirimli şuan o nasıldır

Son düzenleme:
Oyunlarda donma yaptığı için gönderdim. 1 hafta içinde para iadesi yapılabileceğini söylediler. Hyperx'e de bir göz atayım.

Kablolu maalesef wireless bütçeyi aşıyor

1500

Eğer 1500tl'yi aşmayacak kaliteli mouse biliyorsanız sevinirim.

Bir de razer deathadder essential white var itopya'da indirimli şuan o nasıldır
Değmez hocam Razer Deathadder Essential'a. Razer Cobra daha iyi bir tercih olur, kutu içeriği ve fiyatı göze alırsak Haste tavsiye ederim şahsen.

Maalesef hyperx haste itopya'da stoğu yok sadece kablosuz modeli var. Eğer cidden kaliteliyse kablosuz modeline bakabilirim

Maalesef hyperx haste itopya'da stoğu yok sadece kablosuz modeli var. Eğer cidden kaliteliyse kablosuz modeline bakabilirim
Hocam kablosuz modeli gereksiz pahalı. Amazon'da beyaz-pembe rengi indirimdeydi o da yükselmiş 900₺'ye. İtopya'dan almak zorunda değilsiniz, ben Amazon'dan almıştım. Hepsiburada, N11 ve Trendyol'dan da alabilirsiniz yetkili satıcı veya tanınmış teknoloji marketlerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı