SteelSeries Aerox 3 kablosuz alınır mı?

wrâithx

Hectopat
Bu mouse almayı düşünüyorum aranızda kullanan varsa deneyimini bana söyleyebilir mi, bir de Aorus B450 Pro anakartım var destekler mi? Şu an Bluetooth 5.0 var, yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth bağlantısıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsın. 2.4ghz için de type-c bağlantılı receiver, hub veya ne dersek bir cihaz geliyor. Mouse güzel hafif ele oturuyor fakat bağlantıda biraz sorun yaşatabiliyor. Yazılım üzerinden mouse ve receiver'ı güncelliyorsun. Eğer bağlantıda sorun yaşarsan ikisini gene eşleştiriyorsun fakat sorun hala devam edebiliyor. Her neyse mouse güzel fakat bağlantısı biraz sıkıntılı o da yazılım kaynaklı sanırım.

Bluetooth bağlantısıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsın. 2.4GHz için de Type-C bağlantılı receiver, Hub veya ne dersek bir cihaz geliyor. Mouse güzel hafif ele oturuyor fakat bağlantıda biraz sorun yaşatabiliyor. Yazılım üzerinden mouse ve Receiver'ı güncelliyorsun. Eğer bağlantıda sorun yaşarsan ikisini gene eşleştiriyorsun fakat sorun hala devam edebiliyor. Her neyse mouse güzel fakat bağlantısı biraz sıkıntılı o da yazılım kaynaklı sanırım.

Şu an bende klavye de SteelSeries kulaklıkta mouse uyumlu olsun diye alıyorum yoksa başka seçeneklerim var

Dediğim gibi mouse güzel, hafif, gecikme 2.4ghzde sıfır denebilir fakat bağlantı sorunları sinir bozuyor. Diğer seçeneklerin denir?

Geri
Yukarı