SteelSeries Aerox 5 Wireless eşleştirme

kerimhmrt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
1 hafta önce kullanmakta olduğum SteelSeries Rival 600 mouse bozulunca yeni ve kablosuz bir mouse almaya karar verdim tercihimde Aerox 5 oldu ilk kez kablosuz bir mouse aldım kullanıyorum. Yazılım zaten hazırdı sadece 2.4 GHz eşleştirmesini yaptım Kullanmaya başladım benim için yeteri kadar iyi bir mo. Use hoşuma gitti. Fakat şöyle bir sorunum var ki bilgisayarı yeni açmam da ya da uyku modundan çıkarttığımda mouse çalışmıyor ve fark ettim ki eşleştirme otomatik yapılmamış her bilgisayarı açtığımda ya da uyku modundan çıkardığımda eşleştirme yapmam gerekiyor bu da sıkıyor her seferinde kablo tak çıkart eşleştir falan. Bunun bir ayarı var mı PC açıldığında kendiliğinden eşleştirme yapabilecek bir ayarı yoksa ben her PC açtığımda bunu yapmak zorunda mı kalacağım?

Ürünü uygulamadan kaldırıp alıcıyı tak. Mouse farklı bir USB'de kablolu şekilde tanıt. Uygulama mouse modelini gördüğünde sağ üst köşesinde ki ayarlardan pair device seçeneğine tıkla. Alıcıyı ve mouse görseli çıktığında startı ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı