Logitech G PRO Wireless vs SteelSeries Aerox 5 Wireless

Advocate

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda yeni mouse almayı düşünüyorum. Logitech G PRO X bir tık pahalı olduğundan dolayı X almayacağım. 3000 TL bandında arada kaldığım 2 model Logitech G PRO Wireless ve SteelSeries Aerox 5 Wireless oldu. Hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda yeni mouse almayı düşünüyorum. Logitech G PRO X bir tık pahalı olduğundan dolayı X almayacağım. 3000 TL bandında arada kaldığım 2 model Logitech G PRO Wireless ve SteelSeries Aerox 5 Wireless oldu. Hangisi daha iyidir?
İkisi de berbat. Viper V2 Pro alın Claw için. Palm için Ergo yapıya sahip olan Deathadder V3 Pro.

2'si arasında Logitech seçerdim tabii hangi amaçla aldığında önemli.

Omron olsun önemli olan acceleration ve sensörü hala kabul edilebilecek düzeyde 2 sene profesyonel oyunculukta kullandım beni tatmin etti.

Tatmin edebilir ama Switch kötü Razer Viper ile Lamzu daha iyi.

Bence her şey özellik değildir ben Razer Viper da kullandım Lamzu kullanmadım ama gerçekten ele oturma hissi olsun kayma olsun Logitech on basar.

Geri
Yukarı