SteelSeries Apex 3 TKL alınır mı?

Bütçe
1500

Ineed

Picopat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 3 TKL hoşuma gitti, ama membran olduğu için belki o fiyatlara (1500 civarı) daha iyi mekanik klavyeler vardır.
Ne önerirsiniz?

Full size için Türkiye'de HP Omen encoder ve XPG Summoner var mekanik klavye istiyorsanız. Birde 2.5k bandında ASUS ROG STRIX Scope RX var. Amazon'daki klavyeleri bilmiyorum.

Full size için Türkiye'de HP Omen encoder ve XPG Summoner var mekanik klavye istiyorsanız. Bir de 2.5k bandında ASUS ROG STRIX Scope RX var. Amazon'daki klavyeleri bilmiyorum.

Kral Full size istemiyorum, ve bütçem 2.5 K'lara ulaşamaz.

Tek eksiği prtsyc tuşu yok. Bilginiz olsun. Bir de GTA'da helikopter kullanamıyorsunuz :D

Niye kullanamıyoruz? GTA da fareyle uçuluyor bir de WASD ile.

TKL olanı var mı? ve bu daha mı iyi?

Kral Full size istemiyorum, ve bütçem 2.5 K'lara ulaşamaz.

Niye kullanamıyoruz? GTA da fareyle uçuluyor bir de wasd ile.

TKL olanı var mı? Ve bu daha mı iyi?

Full size için Summoner gayet güzel, bende 2 hafta önce aldım memnunum.

Summoner'in TKL varyasyonu yok, konuda bahsi gecen Apex 3 TKL'den de bariz iyi. Onun disinda Turkiye icinde, numlocksuz mekanik olarak G413 TKL geliyor aklima bir tek. İdare eder bir modeldir.

Summoner'in TKL varyasyonu yok, konuda bahsi gecen Apex 3 TKL'den de bariz iyi. Onun disinda Türkiye icinde, numlocksuz mekanik olarak G413 TKL geliyor aklima bir tek. İdare eder bir modeldir.

İdare eder bir model derken fiyatını hak etmiyor gibi söylediniz, Full size istemiyorum aslında ama önerdiğiniz XPG modeli ile aynı fiyatta ve XPG daha iyi ise (ki öyle gibi söylediniz) onu tercih ederim.

XPG Summoner ile yakin fiyatta olmasina ragmen bilek desteginin, ses tekerleginin olmamasi gibi dezavantajlarindan oturu idare eder demistim.

Benim icin TKL boyut, bilek destegi ve ses tekerleginden daha onemli diyorsaniz G413 alabilirsiniz. Biraz keyfinize kaliyor bu is.

Yeni konular

Geri
Yukarı