SteelSeries Apex 3 TKL alınır mı?

TKL Klavyeye o kadar para vermezdim şahsen biraz daha koyup attığım linkte ki ürünü alırdım.

TKL klavyeye o kadar para vermezdim şahsen biraz daha koyup attığım linkte ki ürünü alırdım.

TKL veya %60 klavye istiyorum o yüzden bu modeli attım yine de önerin için sağ ol.

TKL veya %60 klavye istiyorum o yüzden bu modeli attım yine de önerin için sağ ol.
Membran olarak Apex 3 olabilir ama mekanik alabiliyorsunuz. Yakın bütçede K552 öneririm:
Normalde 700TL civarına satılıyor ama bir süredir 650TL. Membran almak istiyorsanız size kalmış.

Membran olarak Apex 3 olabilir ama mekanik alabiliyorsunuz. Yakın bütçede K552 öneririm:
Normalde 700TL civarına satılıyor ama bir süredir 650TL. Membran almak istiyorsanız size kalmış.

Membran neyi sorun anlamıyorum herkes membran alınmaz diyorda. Ben sessiz bir klavye istiyorum o yüzden mekanik almak istemiyorum.

Membran neyi sorun anlamıyorum herkes membran alınmaz diyorda. Ben sessiz bir klavye istiyorum o yüzden mekanik almak istemiyorum.
Hocam membranın bir sorunu yok. Mekanik klavyelerin tepkimesi daha hızlı olacağı için mekanik klavyeler membrandan üstün. Bu yüzden membrana bu kadar para vereceğime mekanik alırım diye düşünüyor insan. Tabii dediğim gibi size kalmış, Apex 3 TKL gayet güzel bir klavye.

Hala alınır mı? Redragon K552.

Bende Apex 3 almayı planlıyorum ama herkes membran klavyeye o kadar para verilmez diyor. Rekabetçi oyun oynamayacağım yine de mekanik çok fark eder mi?

Geri
Yukarı