SteelSeries Apex 5 IPX64

DeityKwaidaNN

Femtopat
Daha fazla  
🖐Merhabalar arkadaşlar SteelSeries Apex 5 kullanıyorum. Su kola vb. maddeler ile temas halinde;
-Hiç telaş etmeyin, çünkü suya vb. maddelere çok dayanıklı.
-Ilk önce tuşları dikkatli bir şekilde çıkartın.
-Sonra klavyeye çok falza su gelmeyecek şekilde musluğu az açıp çok yavaşça tuşların arasında gezindirin az bir miktar.
-Korkmayın, space tuşunun oradan girmiş olsa bile bir şey olmayacaktır sıvı sızmaz bir yapıya sahiptir, kola veya yabancı bir madde döküldüğünde yapışık halde kalmıyor.
-Sonra tuşları yıkayın, kalürferin üstüne koyun kurutun düzgünce yerleştirin az aralık ile kururlar 1 saate, iz bırakmıyor merak etmeyin damlacıklar direk koysanız da olur azcık suyu silkeleyin.
-Klavyeyi su ile az bir miktar temizledikten sonra arka tarafından biraz farklı yerlere darbeler ile suyu bayağı bir attırın.
-Sonra ters bir şekilde bir bezin üstüne koyun 3 saat falan dursun.
-Bu arada tuşları tutan siyah kilitler, yani Switch'ler dışında kalan kısımları merak etmeyin hızlı kuruyor azcık su kalıyor merak etmeyin o kuruyunca gidiyor.
-3 saatin ardından her şeyi yaptınız hazır, tuşları taktınız ve "OLED ekran yanmıyor"
-Onun için de korkmayın klavyenin bir süre ekran ışığı yanmıyor sonra yavaş yavaş geliyor ve düzeliyor.
-Sadece biraz kafasına göre tema teğiştiriyor tekerleğin oradan sonra yerine geliyor her şey.
--Bu olayı anlatmamın sebebi bu gün kola döküldü ve hiçbir sıkıntısı yok yaptığım eylemlerden sonra gayet düzgün ne yapışma ne bir şey var ama deliye döndüm, korktum çünkü sonra her şey düzelince ne ta**aklı klavye dedim ve her şeyi tekrar kurdum ve ekran geldikten 25 dk sonra bunu yazdı. İntarnette hiçbir yerde buna dahir bir şey yok, bende ilk bu olsun dedim ve umarım yardımım dokunmuştur. Sadece telaş etmeden yapar iseniz her şey düzgün bir şekilde eskisinden daha iyi olacaktır.
İyi günler, saygılarımla...🙏

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı