SteelSeries Apex 7 TKL alınır mı?

sysERR

Hectopat
Merhabalar. TKL klavye bakıyorum ve uzun süredir Apex 7 TKL modelini takipteyim. FPS oyuncusuyum. Almamı önerir misiniz? Kara Cuma indirimlerini beklemeli miyim? İyi forumlar.

Eger paraniz halihazirda bulunuyorsa Apex 7 TKL'nin yurtdisindaki dolar karsiligina cevirin ve koseye atin. Eger Black Friday indirimlerinde dolar yukselirse en azindan bir kaybiniz olmaz.

Merhabalar. TKL klavye bakıyorum ve uzun süredir Apex 7 TKL modelini takipteyim. FPS oyuncusuyum. Almamı önerir misiniz? Kara cuma indirimlerini beklemeli miyim? İyi forumlar.

Bence Apex 7 değil de 200 300 TL arttırarak Apex Pro TKL almanızı tavsiye ediyorum FPS oyuncusu oldugunuz için omnipoint Switch'ler çok büyük etki edecektir.

Bence Apex 7 değil de 200 300 TL arttırarak Apex Pro TKL almanızı tavsiye ediyorum FPS oyuncusu oldugunuz için omnipoint Switch'ler çok büyük etki edecektir.
Zirvadan baska bir sey degil bu. Omni-point switchler oyunlarda etki etseydi tum profesyonel oyuncular Apex Pro kullanirdi.

Zirvadan baska bir şey degil bu. Omni-point Switch'ler oyunlarda etki etseydi tum profesyonel oyuncular Apex Pro kullanirdi.

Zırva diye bir şey yok. Omnipoint Switch actuation point i 0.4 mm olduğu için ilk başta yer alıyor. Bilmeden yorum yapma lütfen.

1598224185017.png

Zırva diye bir şey yok. Omnipoint Switch actuation pointi 0.4 mm olduğu için ilk başta yer alıyor. Bilmeden yorum yapma lütfen.
Actutation pointin ve dusukme zamaninin dusuk olmasi icin klavyeye ekstradan 200-300TL vermek asiri sacma. Normal switchler zaten bu isi yapabiliyorken sozde "oyunda daha hizli olabilmek" icin para akitmak mantiksiz. Klavye sizi daha iyi oyuncu yapmaz, hicbir zaman yapmadi.

Actutation pointin ve dusukme zamaninin dusuk olmasi için klavyeye ekstradan 200-300TL vermek asiri sacma. Normal Switch'ler zaten bu isi yapabiliyorken sozde "oyunda daha hizli olabilmek" için para akitmak mantiksiz. Klavye sizi daha iyi oyuncu yapmaz, hiçbir zaman yapmadi.

Bence çok mantıksız yorum yapıyorsun sonuç olarak klavyeye 1.500 TL veren kişi elindekinin en iyisi olsun ister 1.500 TL veren kişi 200 TL daha üzerine koyar ayrıca emin ol Apex Pro gibi bir klavye iyi oyuncu yapar.

Bence çok mantıksız yorum yapıyorsun sonuç olarak klavyeye 1.500 TL veren kişi elindekinin en iyisi olsun ister 1.500 TL veren kişi 200 TL daha üzerine koyar ayrıca emin ol Apex Pro gibi bir klavye iyi oyuncu yapar.
Klavye hobi icin alinir zira klavyenin atasi daktilodur ve daktilo koleksiyonu olan insanlar gidip en pahalisini almazlar, gozune ne iyi geliyorsa onu alirlar. Eger klavyenin sizi iyi oyuncu yaptigini dusunuyorsaniz kendinizi bayagi kaptirmissiniz oyunlara.

@baran361 Bir şeyi tecrübe etmeden o sayılara göre yorum yapmak olumlu ya da olumsuz fark etmez, doğru bir yaklaşım değil. Bütün firmalar istisnasız o sayıları göz boyamak için kullanırlar, bugün 1 ms GtG olarak satılan panellerin aslında "renk" geçişleri 4-8 ms arasında oluyor gerçek ölçümlerde. 1 ms yazısını gören de atlayıp alıyor ama oysa 4 ms olan başka bir monitör aslında daha iyi sonuçlar verebiliyor ortalamada. Bu durum her ürün için geçerli bu yüzden firmanın iddia ettiğin şeyin gerçekten hissedilir mi yoksa reklam mı olduğunu anlamak için kullanmak gerekiyor.

@sysERR TKL değil normal versiyonu kullanıyorum ve red switchler ile şu anda gayet memnunum. Omni switchlerin ne kadar etkin olduğunu ve bir üstü için para vermek fark yaratır mı bilemem ama bu fiyatlarda aldığın bir klavye kolay kolay üzmez. Sana uygun olan switch türüne karar vermen lazım sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı