SteelSeries Apex 7 vs Corsair K95

100 TL daha verip Corsair K70 MK2 alınması daha iyi olmaz mı?
  • Keycap kalitesi rezalet, yerlerde desem yanlış olmaz herhalde. Sert basımlarda çok rahat çıkıyor.
  • Kasanın ses yalıtımı çok kötü, çoğu switchten yay sesi duyuyorum.
  • Tuş takımı standartlara uygun değil, space standart boyuttan çok daha uzun. Herhangi bir keycap seti alırsanız %99 uyumsuz olacaktır. Ben aldım Amazon'dan, tüm tuşlar beyaz alt sıra siyah kalınca paketleyip geri gönderdim.
  • Kablosu çok kalın, hortum gibi desem yeridir.
  • Malzeme kalitesi vasat, kasanın üst kısmı metal olsa da tüm iskelet sert plastikten yapılma. Üst kısım çok pislik, toz tutuyor.

Herkestemi böyle acaba valla sinir oldum artık herkes bir şeyler diyor ne alacağımı şaşırdım klavye, mouse, kulaklık, mousepad alamadım bir türlü acaba bu konular hakkında bir bilginiz varsa instagramınız varsa yazabilir misiniz?
Konu açsam 500kişi görüyor kimse yazmıyor.

Herkestemi böyle acaba valla sinir oldum artık herkes bir şeyler diyor ne alacağımı şaşırdım klavye, mouse, kulaklık, mousepad alamadım bir türlü acaba bu konular hakkında bir bilginiz varsa instagramınız varsa yazabilir misiniz?
Konu açsam 500kişi görüyor kimse yazmıyor.
Yeni konu açabilirsin. Kimse cevap vermiyor ise ''Öne Çıkar'' butonunu kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı