SteelSeries Arctis 1 alınır mı?

Bütçe
500-800

Karubuntersi

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 1
SteelSeries kulaklıklarının kaliteli olduğunu düşünüyordum ama yorumlar çok karışık olduğu için biraz kafam karıştı, ürünün ses ve mikrofon performansı hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Kısacası bu fiyata bu ürün tercih edilebilir mi, yoksa bu bütçeye yakın daha iyi başka tavsiyeleriniz mi olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis 1
SteelSeries kulaklıklarının kaliteli olduğunu düşünüyordum ama yorumlar çok karışık olduğu için biraz kafam karıştı, ürünün ses ve mikrofon performansı hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Kısacası bu fiyata bu ürün tercih edilebilir mi, yoksa bu bütçeye yakın daha iyi başka tavsiyeleriniz mi olur acaba?
Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklık daha iyi sanki 899a.

Geçmiş başlıklarda gezindim de biraz H2002d de çok met edilmiş. Fiyatı da gayet uygun, acaba onun kullanım rahatlığı ve performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

@MutluLimon @ikseroo
Gamenote kulaklığı herhangi bir bilgim yok, bütçeniz arctis1e kadar çıkmışken BlackShark almanız iyi olur.

Teşekkür ederim. Sanırım alışverişi itopyadan gerçekleştireceğim, kulaklık standı hediyesi var. Bahsettiğiniz fiyata başka bir sitede de göremedim sanırım ürün itopyada indirimde.

İtopya linki doğru ürünmüdür onaylarsanız memnun olurum.

SteelSeries Arctis 1

Kesinlikle Razer BlackShark v2X alın hocam.

Teşekkür ederim. Sanırım alışverişi itopyadan gerçekleştireceğim, kulaklık standı hediyesi var. Bahsettiğiniz fiyata başka bir sitede de göremedim sanırım ürün itopyada indirimde.

İtopya linki doğru ürünmüdür onaylarsanız memnun olurum.
Doğrudur gayet güzel bir kulaklık, hayırlı olsun.

Geri
Yukarı