SteelSeries Arctis 1 alınır mı?

mayk cek

Centipat
Daha fazla  
Şu an fiyatı 1300-1700 civarlarında. Daha önce kullanan arkadaşlar varsa önerirler mi? Önermezlerse aynı fiyat aralığında ne tavsiye edersiniz?

Şu an fiyatı 1300-1700 civarlarında. Daha önce kullanan arkadaşlar varsa önerirler mi? Önermezlerse aynı fiyat aralığında ne tavsiye edersiniz?
Yapabileceğin en büyük hata olur. Razer ve HyperX'e yönel, onlar daha iyi.
Blackshark modelleri var Razer için, HyperX Cloud Stinger modellerine bakabilirsin.

Cloud Stinger'ı biraz inceledim iyi görünüyor fiyatı da biraz daha uygun. Tekrardan sağ olun hocam.
Cloud Stinger'ı 2 3 sene kullandım ve oldukça iyi kulaklıktır hocam. Ama düz Cloud Stinger değil mi? İçinden ayrıca mikrofon+kulaklık dönüştürücü şeklinde 1.5m falan kablo çıkıyor. Tek sorun şu, jak giriş tarafına dikkat etmen gerek yoksa kolayca yıpranıp kullanılmaz hale gelebilir.
Bass ve sesi de çok kaliteli. Terletme de yapmıyor fakat deri olduğu için zamanla soyuluyor. Onun dışında, mikrofonu mükemmelin ötesinde. Arkadan hiçbir sesi almıyor, odada süpürge yapılırken mikrofonu kapatmazdım ben.

Cloud Stinger'ı 2 3 sene kullandım ve oldukça iyi kulaklıktır hocam. Ama düz Cloud Stinger değil mi? İçinden ayrıca mikrofon+kulaklık dönüştürücü şeklinde 1.5m falan kablo çıkıyor. Tek sorun şu, jak giriş tarafına dikkat etmen gerek yoksa kolayca yıpranıp kullanılmaz hale gelebilir.
Bass ve sesi de çok kaliteli. Terletme de yapmıyor fakat deri olduğu için zamanla soyuluyor. Onun dışında, mikrofonu mükemmelin ötesinde. Arkadan hiçbir sesi almıyor, odada süpürge yapılırken mikrofonu kapatmazdım

Cloud Stinger Core yazıyordu hocam o model sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı