SteelSeries Arctis 1 ses karşıya sekiyor

Mzffr159

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar aktif olarak SteelSeries Artics 1 kullanıyorum. Uzun bir süredir ses sekmesi sorunuyla uğraşıyorum. Gerek müzik dinlerken veya video izlerken ses karşı tarafa gidiyor ama sorun şu ki mikrofonu çıkartınca tamamen ses karşıya gidiyor düşük veya yüksek fark etmeksizin. Valorant - R6 tarzı oyunlarında round başında anlatıcı konuşunca Discord'dan arkadaşlarıma sekiyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Umarım anlatabilmişimdir. Ek olarak SteelSeries Sonar kullandım gürültü engellemeyi kullanmak için ama anladığım kadarıyla mikrofonla alakalı bir sorun yok. Kolay gelsin iyi sosyaller herkese.

Aynı kulaklık bende var gürültü azaltmayla çalışması için tasarlanmış kulaklık onu açmayı dene yada kulaklığının jakı tam oturuyor mu ona bak, bazen loose olunca da ses sekiyor. Çok kötü kulaklık geçmiş olsun.

Aynı kulaklık bende var gürültü azaltmayla çalışması için tasarlanmış kulaklık onu açmayı dene ya da kulaklığının jakı tam oturuyor mu ona bak, bazen loose olunca da ses sekiyor. Çok kötü kulaklık geçmiş olsun.

Sorun kulaklıktan dolayı mı diyorsun usta.

Geri
Yukarı