SteelSeries Arctis 1 vs. Cooler Master CH321

Hafta içi elinizde olur diye tahmin ediyorum, hayırlı olsun 👍

Çok teşekkür ediyorum. Corsair Katar Pro sipariş verdim MediaMarkt teslim edildi diyor ama daha takip kodu bile gelmedi 😂 müşteri temsilcisine de bağlanamıyorum :)
Kargoya verildi diyor ondan sonra bir de teslim edildi diyor nasıl ya 😂 Online depomuzda yok dedi en yakın mağazayla iletişim dedi. Aradık müşteri temsilcisi çıkmıyor karşımıza. Menüde sipariş takip diyoruz SMS veya mail diyor. Anlamadım vallahi. Teslimat adresinde mağazanın adresi var. Ama faturada benim adresim yazıyor anlamadım cidden. Mağazaya gidip soracağım da uzak. Yarın anlaşılır ne olduğu.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ediyorum. Corsair Katar Pro sipariş verdim MediaMarkt teslim edildi diyor ama daha takip kodu bile gelmedi 😂 müşteri temsilcisine de bağlanamıyorum :)
Kargoya verildi diyor ondan sonra bir de teslim edildi diyor nasıl ya 😂 Online depomuzda yok dedi en yakın mağazayla iletişim dedi. Aradık müşteri temsilcisi çıkmıyor karşımıza. Menüde sipariş takip diyoruz SMS veya mail diyor. Anlamadım vallahi. Teslimat adresinde mağazanın adresi var. Ama faturada benim adresim yazıyor anlamadım cidden. Mağazaya gidip soracağım da uzak. Yarın anlaşılır ne olduğu.
Dün değinmek istediğim nokta buydu bu aralar tüm firmalar bir garip çalışıyor gerçekten.

Dün değinmek istediğim nokta buydu bu aralar tüm firmalar bir garip çalışıyor gerçekten.

Hep de beni buluyor ya :D hayır bir de teslim edildi diyor abi vallahi ben almadım diyeceğiz de muhatap yok :D
Şikayetvar'a yazınca hemen çözdüler düzeldi site 😂
Tavsiyede bulunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Kulaklık muazzam. Gayet memnunum. Pazar sabahı sipariş verdik salı 11 gibi geldi :) Corsair Katar Pro da gayet başarılı alacak olanlara tavsiye ederim MediaMarkt'tan 150 TL'ye alabiliyorsunuz kargo ile 160.

Son düzenleme:
Hep de beni buluyor ya :D hayır bir de teslim edildi diyor abi vallahi ben almadım diyeceğiz de muhatap yok :D
Şikayetvar'a yazınca hemen çözdüler düzeldi site 😂
Tavsiyede bulunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Kulaklık muazzam. Gayet memnunum. Pazar sabahı sipariş verdik salı 11 gibi geldi :) Corsair Katar Pro da gayet başarılı alacak olanlara tavsiye ederim MediaMarkt'tan 150 TL'ye alabiliyorsunuz kargo ile 160.
Dostum merhaba hangi kulaklığı aldın ve memnun musun?

Dostum merhaba hangi kulaklığı aldın ve memnun musun?

Selam dostum. Cooler Master tercih ettim. Gayet memnun kaldım. 5-6 ay kadar kullandım ve bir sorun yaşamadım. Bilgisayarımı sattığım için onu da satmak zorunda kaldım. Ama gerçekten ses kalitesine hayran kaldım. Kesinlikle Arctis 1 yerine onu tercih et. Arctis alıp iade etmiştim :)

Selam dostum. Cooler Master tercih ettim. Gayet memnun kaldım. 5-6 ay kadar kullandım ve bir sorun yaşamadım. Bilgisayarımı sattığım için onu da satmak zorunda kaldım. Ama gerçekten ses kalitesine hayran kaldım. Kesinlikle Arctis 1 yerine onu tercih et. Arctis alıp iade etmiştim :)
Dostum bu fiyatlara başka kulaklık öneriyor musun yoksa ch321 baya iyi mi
ben samsundayim sende samsundasin sanırım ben Atakum tarafındayım çok uzun sürede mi geldi?

Dostum bu fiyatlara başka kulaklık öneriyor musun yoksa CH321 bayağı iyi mi?
Ben samsundayim sende samsundasin sanırım ben atakum tarafındayım çok uzun sürede mi geldi?

Dostum vallahi ben pek anlamıyorum ama Rampage gibi bir marka almak yerine ben Cooler Master tercih ederdim biraz marka güveni benimki. Ama şunu kesin söyleyebilirim Arctis 1'den daha iyi. Deri pedleri olduğu için daha güzel kapıyor kulağı. Yazın 2-3 saat kullandıktan sonra ufak ufak terlemeler başlıyordu. Ama rahatsız etmiyordu beni. Vallahi tam ben sipariş vermiştim Ankara'da kardan dolayı yollar tıkanmıştı ona rağmen 1 hafta gibi bir sürede elime ulaşmıştı. Çok olağanüstü bir süreçte bile bu hızda gelmesi beni şaşırtmıştı açıkçası. Ama şimdi hızlı gelir deyip ümit vermek de istemiyorum vallahi. Ama beklemene değecek bir kulaklık seni temin ederim.

Dostum bu fiyatlara başka kulaklık öneriyor musun yoksa CH321 bayağı iyi mi?
Ben samsundayim sende samsundasin sanırım ben atakum tarafındayım çok uzun sürede mi geldi?

Ha bir de şu var Arctis 1 de de yaşadım ch 321 de de. LoL'de sesli sohbette falan seste cızırdama oluyor. CS:GO'da k tuşuna basıp hemen konuşursan da oluyor. Anlam veremedim ama hemen hemen herkeste varmış. Discord'da ise sorunsuz kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı