Steelseries Arctis 1 Wireless Arama Sorunu

Cartales

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Selamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi Steelseries Arctis 1 Wireless kulaklığım var. Her şey güzel hoş çok memnunum ancak telefona bağladığımda, telefon görüşmesi sırasında ses telefonun dahili hoparlöründen geliyor. Aynı durum mikrofon için de geçerli. Bu durum sadece wireless alıcısı takılıyken oluyor, 3.5mm'lik jack ile bağladığımda telefon görüşmelerinde sorun yok.

Telefonum Samsung Galaxy Note 8 Duo ve Android 9 sürümünü kullanıyorum.

Sorunu internette araştırdım ancak bir sonuç bulamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. M31 telefonum. WhatsApp aramalarında ve normal telefon aramalarında bu sorunu yaşıyorum. Fakat Microsoft Teams uygulamasında bir sıkıntı olmuyor.
Jack ile bağlandığında sorun çözülüyor fakat C-Type ile bağladığımda bu 2 uygulamada ses ve mic. iptal oluyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. M31 telefonum. WhatsApp aramalarında ve normal telefon aramalarında bu sorunu yaşıyorum. Fakat Microsoft Teams uygulamasında bir sıkıntı olmuyor.
Jack ile bağlandığında sorun çözülüyor fakat C-Type ile bağladığımda bu 2 uygulamada ses ve mic. iptal oluyor.
Maalesef boyle bir problemi var urunun ben cozemedim ve iade ettim

Geri
Yukarı