SteelSeries Arctis 1 Wireless kablolu kullanılıyor mu?

jonsnowsnow

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, kendime hem oyun oynayabileceğim hem de kaliteli müzik dinleyebileceğim bir kulaklık bakıyordum. Şu ana kadar fiyat/performans açısından gördüğüm en iyi kulaklık SteelSeries Arctis 1 Wireless. Tek bir şey takıldı kafama: Bu kulaklığı jack ile bağlayıp şarj ihtiyacı duymadan kullanma ihtimalimiz var mı? Yoksa jack ile kullansak bile şarj devreye giriyor mu? Teşekkürler şimdiden.

1000TL civarı bütçeye İNDİRİMİNSESİ koduyla bu kulaklığı almak daha mantıklı bence.
Not: İNDİRİMİNSESİ kodu sepette %10 indirim yapıyor

1000TL civarı bütçeye İNDİRİMİNSESİ koduyla bu kulaklığı almak daha mantıklı bence.
Not: İNDİRİMİNSESİ kodu sepette %10 indirim yapıyor
Neden bu kulaklığı önerdiğini yazabilir misin?

Eğer ki Arctis 1 Wireless kulaklığı kablolu kullanacaksanız 1000 TL'ye kablolu çok daha kaliteli kulaklıklar var. Kablosuz kullanmayı çok önemsemiyorsanız başka kulaklıklara yönelmenizi tavsiye ederim.

Eğer ki Arctis 1 Wireless kulaklığı kablolu kullanacaksanız 1000 TL'ye kablolu çok daha kaliteli kulaklıklar var. Kablosuz kullanmayı çok önemsemiyorsanız başka kulaklıklara yönelmenizi tavsiye ederim.
Bu kadar masraf yapmamaya karar verdim ve araştırmalarıma göre f/p açısından hem oyun hem de müzik zevkimi tatmin edecek en iyi kulaklık Corsai HS60 PRO Surround. Sanırım bunu alacağım.

Bu da iyi değil. Anakartın nedir?
Siparişi verdim artık. Anakart B450M Msi Gaming. Fiyat olarak uygundu ve bir çok kullanıcı yorumlarında övüldüğünü gördüm. İleride zaten müzik için ayrı kulaklık alıcam. Bu beni oyunda tatmin etsin arada bir müzik de dinleyebileyim yeterli. Neden iyi değil dedin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı