SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklığı iPhone'da çalıştırma

BuraQ84

Hectopat
Birkaç ucuz dönüştürücü denemesinden sonra Arctis 1 Wireless'ı kablosuz olarak iPhone ile çalıştırmayı başardım.

İhtiyacınız olanlar;

1- Lightning'den USB'a (dişi) çevirici. Orijinal Apple ürünü gerekiyor. Kamera adaptörü olarak da geçiyor.

2- USB'a'dan Type-C dişiye çevirici.

Mikrofon sadece telefon görüşmelerinde çalışmıyor. WhatsApp'dan ses kaydı gönderilebiliyor. Video vs çekerken de sesinizi alıyor.

Apple adaptörü biraz uzun gibi ama geriye kıvıra kıvırarak minik bir paket lastiği ile kendisine sabitleyebilirsiniz? Böyleyce Type-C alıcınız da telefonun arkasında kalır ve görünmez.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 920
  • 69B112B0-42EC-4D64-9026-5D9E21CAD84C.jpeg
    69B112B0-42EC-4D64-9026-5D9E21CAD84C.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 960
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgiler için teşekkürler ama değmez diye düşünüyorum. Ben ne olursa olsun USB girişli bağlantıları hala kablosuz olarak görmüyorum telefon gibi cihazlarda. :)

Bilgiler için teşekkürler ama değmez diye düşünüyorum. Ben ne olursa olsun USB girişli bağlantıları hala kablosuz olarak görmüyorum telefon gibi cihazlarda. :)
Merhaba.
Kendi açımdan "değmez" diyemeyeceğim. Airpods her zaman kullanılmıyor. Özellikle yürüyüş, koşu, spor koşullarında kulaküstü kulaklık her zaman daha rahatlık veriyor. Hali hazırda bu kulaklık mevcutken gidip bir daha başka kulaklık almak yerine çalıştırmayı denemek daha cazip geldi. 300-400TL civarı alacağım yeni kulaklıktan daha kaliteli bir kulaklığı kullanım imkanı verdi.

Nerden aldınız dönüştürücüyü link varmı
Birkaç ucuz dönüştürücü denemesinden sonra Arctis 1 Wireless'ı kablosuz olarak iPhone ile çalıştırmayı başardım.

İhtiyacınız olanlar;

1- Lightning'den USB'a (dişi) çevirici. Orijinal Apple ürünü gerekiyor. Kamera adaptörü olarak da geçiyor.

Mikrofon sadece telefon görüşmelerinde çalışmıyor. WhatsApp'dan ses kaydı gönderilebiliyor. Video vs çekerken de sesinizi alıyor.

Apple adaptörü biraz uzun gibi ama geriye kıvıra kıvırarak minik bir paket lastiği ile kendisine sabitleyebilirsiniz? Böyleyce Type-C alıcınız da telefonun arkasında kalır ve görünmez.
Ürünün link varmı.

1 nolu dönüştürücü Apple ürünü. Teknosa, MediaMarkt, Vatan vs her yerde var.
2 nolu olan da N11, GittiGidiyor'da vs her yerde bulunan 10 liralık ürünler.

Merhaba hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ancak internette doğrudan Type-C to lightning dönüştürücüler var, neden onları kullanmadınız yanlış anlamayın merakımdan soruyorum bende almayı düşünüyorum fakat kafam karıştı

Bu arada Arctis 1 wirelles ve IP11 sahibiyim bu dönüştürücüleri galiba bende kullanabilirim
Şahsen Apple'ın bu tarz bir dönüştürücüyü duyurmadığı için çok üzülüyorum nereye bakarsam bakayım Apple orijinal ürünü bulamadım Micro USB to lightning var Type-C to lightning yok maalesef.

Merhaba hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ancak internette doğrudan Type-C to lightning dönüştürücüler var, neden onları kullanmadınız yanlış anlamayın merakımdan soruyorum bende almayı düşünüyorum fakat kafam karıştı

Bu arada Arctis 1 wirelles ve IP11 sahibiyim bu dönüştürücüleri galiba bende kullanabilirim
Şahsen Apple'ın bu tarz bir dönüştürücüyü duyurmadığı için çok üzülüyorum nereye bakarsam bakayım Apple orijinal ürünü bulamadım Micro USB to lightning var Type-C to lightning yok maalesef.

Merhaba. O dönüştürücüler ses taşımıyor, sanırım sadece şarj için. 1-2 tanesi ürün özelliğine data transferi yazmış ama özellikle sorunca ses özellikleri yok.

İhtiyacınız olanlar;

İhtiyacınız olanlar;

İhtiyacınız olanlar;

Öncelikle selamlar Apple'ın kendi sitesinde satılan bu aleti alsak sorun çözülür mü?

Dosya Ekleri

• 57BD96F1-5C55-4488-A68E-C9898EC8D25A.jpeg
    57BD96F1-5C55-4488-A68E-C9898EC8D25A.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 305
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı