SteelSeries Arctis 1 Wireless kulaklığı iPhone'da çalıştırma

BuraQ84

Hectopat
Birkaç ucuz dönüştürücü denemesinden sonra Arctis 1 Wireless'ı kablosuz olarak iPhone ile çalıştırmayı başardım.

İhtiyacınız olanlar;

1- Lightning'den USB'a (dişi) çevirici. Orijinal Apple ürünü gerekiyor. Kamera adaptörü olarak da geçiyor.

2- USB'a'dan Type-C dişiye çevirici.

Mikrofon sadece telefon görüşmelerinde çalışmıyor. WhatsApp'dan ses kaydı gönderilebiliyor. Video vs çekerken de sesinizi alıyor.

Apple adaptörü biraz uzun gibi ama geriye kıvıra kıvırarak minik bir paket lastiği ile kendisine sabitleyebilirsiniz? Böyleyce Type-C alıcınız da telefonun arkasında kalır ve görünmez.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 903
  • 69B112B0-42EC-4D64-9026-5D9E21CAD84C.jpeg
    69B112B0-42EC-4D64-9026-5D9E21CAD84C.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 939
Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ucuz dönüştürücü denemesinden sonra Arctis 1 Wireless'ı kablosuz olarak iPhone ile çalıştırmayı başardım.

İhtiyacınız olanlar;

1- Lightning'den USB'a (dişi) çevirici. Orijinal Apple ürünü gerekiyor. Kamera adaptörü olarak da geçiyor.

Mikrofon sadece telefon görüşmelerinde çalışmıyor. WhatsApp'dan ses kaydı gönderilebiliyor. Video vs çekerken de sesinizi alıyor.

Apple adaptörü biraz uzun gibi ama geriye kıvıra kıvırarak minik bir paket lastiği ile kendisine sabitleyebilirsiniz? Böyleyce Type-C alıcınız da telefonun arkasında kalır ve görün

İhtiyacınız olanlar;

Apple adaptörü biraz uzun gibi ama geriye kıvıra kıvırarak minik bir paket lastiği ile kendisine sabitleyebilirsiniz? Böyleyce Type-C alıcınız da telefonun arkasında kalır ve görünmez.

Kanka selam ben iPad Pro kullanıyorum girişi typce çalışır mı?

Değmez maalesef bu ne böyle bombacı gibi mi gezeceğiz, aynı kulaklığı yeni bir android cihazda type-c dongle ile çok şık kullanılabiliyor. Bu şekilde kullanacağıma hiç kullanmam. Biri görse dışarıda güler.

İhtiyacınız olanlar;

Merhaba, aynı yöntemle microusb girişli Android cihazda kullanabilir miyim sizce?

Merhaba, aynı yöntemle microusb girişli Android cihazda kullanabilir miyim sizce?
test edildi, çalışıyor.

Son düzenleme:
Merhaba, daha kısa yolu var mıdır? Lightning Type-C dönüştürücü aldım ama çalışmadı. Sanırım sadece aldığım dönüştürücünün kablo ile şarj desteği var (çok saçma)

iPhone 13 var bende sırf şu olay için ya telefonu ya da kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum. SteelSeries Arctis 5 veya 7 (Wireless olan modeller)

Merhaba, daha kısa yolu var mıdır? Lightning Type-C dönüştürücü aldım ama çalışmadı. Sanırım sadece aldığım dönüştürücünün kablo ile şarj desteği var (çok saçma)

iPhone 13 var bende sırf şu olay için ya telefonu ya da kulaklığı değiştirmeyi düşünüyorum. SteelSeries Arctis 5 veya 7 (Wireless olan modeller)

Var iPhone 15 alabilirsin sorunsuz kullanılıyor.

Var iPhone 15 alabilirsin sorunsuz kullanılıyor.

Evet deneyimledim... Ama sonradan fark ettim ki ben bu kulaklığı telefonda sadece oyunlarda kullanacağım. O yüzden uygun bir Android cihaz almak daha mantıklı geldi, doğru mu yapıyorum bilmiyorum. Almak değil aslında amcamın Casper bir cihazı var onu kullanmıyor onu alma hedefim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı