SteelSeries Arctis 3 alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Şu an kullanmış olduğum kulaklığım Corsair HS35 ortadan ikiye krıldığı için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bu kulaklık gibi dandik uzun kullanamayacağım bir kulaklık istemiyorum. Bütçem 900 TL, bu kulaklığı uzun zamandır takip ediyorum, fiyatı bu seviyelerin altını pek görmedi şu anda 879 TL gibi bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Fiyatını hak ediyor mu? Daha indirim vs. gelir mi?

Mic çok kötü denemez. Aynı kulaklığı 3 yıl öncesi 250 TL'ye almıştım. Fiziksel olarak rahatlığı, kablo uzunluğu, kibarlığı ve şık duruşu gayet iyi ama performans açısından herhangi bir kulaklıktan alabileceğin verimden bir fark göremedim. Hala kullanıyorum fakat son 8-9 aydır ses patlaması ve sürekli sesin sağdan veya soldan gelmesi problemlerini yaşıyorum. Kulaklığın üstünden ses açıp kısma tuşuyla oynadığımda düzeliyor. Ayrıca ses ve bass seviyesi düşük tabii bu bana göre. Yine de almak istersen alabilirsin ama istediğin gibi uzun yıllar götürmez.

Arkadaşlarım kullanıyor. Mikrofonu medya sesi iletiyor.

Çok kötü bir kulaklık alınmaz, SteelSeries ürününde tek pişman olduğum kulaklıktır. Mikrofunun ses kalitesi iyi fakat sesi çok açtığınızda ne dinliyorsanız o an tüm ses mikrofona gidiyor. Sonar yazılımında düzgün ayar yapılmıyor. SS Engine'da gözükmüyor. Kulaklıkta bass yok resmen, müzik dinleyemezsiniz. Ses kasma konusunda fena değil.

Geri
Yukarı