Steelseries Arctis 3 almaya değer mi?

Jteve Sobs

Centipat
indirim ayıda geldi bu kulaklığın tasarımına bayılıyorum kullanan arkadaşlar performanslarını da yazabilir mi? 2019 edition olanında yazılım desteği kaldırılmış bu iyi bir şey değil sanırım almaya değer mi bu kulaklığı?

Kumaşımsı yapısı sayesinde kulakları terletmiyor. Ses kalitesi güzel. 7.1 desteğini SteelSeries 2019 modellerde kaldırdı ama Windows üzerinden aktif edilebiliyor. İkisini kıyaslamadığım için bilemeyeceğim ama CS:GO olsun, PUBG olsun rekabetçi oyunlarda sesin kaynağını ayırt etmede hiçbir sorun yok, bu yönden 7.1 kanal sağlıklı çalışıyor diyebilirim ben.

Olumsuz bulduğum iki özelliğinden ilki kablosu biraz fazla uzun geliyor bana. Belki benim kasa çok yakınımda kalıyordur ama rahat 1 metresi yerlerde sürünüyor kablonun. Kasanın arkasına takılı bu arada kablo. İkincisi de yıllardır kulak içi kullanmış biri olarak ses yüksekliği az gibi geldi bana. Belki bütün kafa üstü kulaklıklar böyledir, yıllardır kulağa zarar veren kulak içi dinlediğimden bilmiyorum. Gerçi oyunlarda bir sıkıntı yok, yetiyor fazlasıyla ama müzik dinlemek için uygun değil bence, ses yetmiyor müziğe :)

Ben 3-4 aydır kullanıyorum ve memnunum açıkçası. Kulaklık kesinlikle oldukça rahat bunu belirteyim öncelikle. Kumaş yapı benim de hoşuma gidiyor. Eğer deri tercih ediyorsan bildiğim kadarıyla SS bunun deri pedini de satıyor. Kulaklık kafana çok rahat oturuyor.

Malzeme kalitesi olarak tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Sert plastikten yapılmış yanılmıyorsam. Hani ben hiç düşürmedim veya bir yere vurmadım o yüzden sakar biriysen elinde kalır mı kulaklık bilemiyorum.

Performans konusunda ise oyun performansı oldukça tatmin edici yani ben hiçbir zaman kulaklığın sesini %100'de kullanmıyorum genelde %50-60 civarlarında oluyor. Müzik kalitesi içinse bilgisayarda kullanırken ben tatmin edici sonuçlar alıyorum. Telefonda ise cidden çok yetersiz geliyor. Dahili amfiden derdim de Note 8 ile gelen kulaklık bile daha yüksek ses veriyor yani. O yüzden mobilde kullanım için pek uygun olduğunu söylemeyeceğim. Buraya da kullandığım ayarları bırakıyorum bu şekilde müzikte de oldukça tatmin edici sonuçlar aldığımı söyleyebilirim.
Ekran Alıntısı.PNG
eq.PNG

Ben 3-4 aydır kullanıyorum ve memnunum açıkçası. Kulaklık kesinlikle oldukça rahat bunu belirteyim öncelikle. Kumaş yapı benim de hoşuma gidiyor. Eğer deri tercih ediyorsan bildiğim kadarıyla SS bunun deri pedini de satıyor. Kulaklık kafana çok rahat oturuyor.

Malzeme kalitesi olarak tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Sert plastikten yapılmış yanılmıyorsam. Hani ben hiç düşürmedim veya bir yere vurmadım o yüzden sakar biriysen elinde kalır mı kulaklık bilemiyorum.

Performans konusunda ise oyun performansı oldukça tatmin edici yani ben hiçbir zaman kulaklığın sesini %100'de kullanmıyorum genelde %50-60 civarlarında oluyor. Müzik kalitesi içinse bilgisayarda kullanırken ben tatmin edici sonuçlar alıyorum. Telefonda ise cidden çok yetersiz geliyor. Dahili amfiden derdim de Note 8 ile gelen kulaklık bile daha yüksek ses veriyor yani. O yüzden mobilde kullanım için pek uygun olduğunu söylemeyeceğim. Buraya da kullandığım ayarları bırakıyorum bu şekilde müzikte de oldukça tatmin edici sonuçlar aldığımı söyleyebilirim.Eki Görüntüle 457732Eki Görüntüle 457733
İnidirim ile şuan 380 lira belki bazı siteler daha iyi indirim yapar bekliyorum kesin alacağım görsel olarak mükemmel performansta iyiyse dediğiniz gibi almamam için bir sebep yok

Bu arada şunu da söyleyeyim benim ki 2016 versiyonu ama ben kendi yazılımını kullanmıyorum çünkü Realtek ile çakışıyor. O yüzden yazılımının olmaması bir sorun değil bence.

Bende var tavsiye etmem kablosu bozuluyor. Öyle sesi 7.1 verdiği falan da yok yazılımı zaten sıkıntılı kanser ediyor insanı başka modellere yönelin.

Bende var tavsiye etmem kablosu bozuluyor. Öyle sesi 7.1 verdiği falan da yok yazılımı zaten sıkıntılı kanser ediyor insanı başka modellere yönelin.
yazılımı yokki 2019 olan modelin. sadece oyun için almayacağım dışarıda da kullanacağım bu tarz şık duran bir kulaklık var mı o fiyat bandında varsa onlara da bakabilirim

yazılımı yokki 2019 olan modelin. sadece oyun için almayacağım dışarıda da kullanacağım bu tarz şık duran bir kulaklık var mı o fiyat bandında varsa onlara da bakabilirim
Dışarıda takıcaksan fazla büyü, hoş bir görüntüsü yok zaten mağazada deneyerek al. Ben oyun için alacağını düşünerek tavsiye etmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı