SteelSeries Arctis 3 çalışmıyor

st_140523

Hectopat
Merhabalar, bugün BİM'den 999TL'ye Arctis 3 kulaklığı aldım. Ancak kulaklığı ne telefonda ne tablette ne de bilgisayarda çalıştırabildim. Kulaklık simgesi gözüküyor (yani kulaklığı algılıyor) ancak hiçbir şekilde ses gelmiyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun çözümünü bilmiyorum ancak benim önerim o kulaklığı kesinlikle iade etmeniz. Çalışsa bile iade etmenizi öneririm. Arctis 3 kötü bir kulaklık ve 999 TL gibi bir fiyat almışsınız. Fiyatını kesinlikle hak etmiyor. Kötü bir kulaklık. O bütçede çok daha iyi kulaklıklar mevcut.

Sorunun çözümünü bilmiyorum ancak benim önerim o kulaklığı kesinlikle iade etmeniz. Çalışsa bile iade etmenizi öneririm. Arctis 3 kötü bir kulaklık ve 999 TL gibi bir fiyat almışsınız. Fiyatını kesinlikle hak etmiyor. Kötü bir kulaklık. O bütçede çok daha iyi kulaklıklar mevcut.
Üzülerek katılıyorum. SteelSeries firmasını severim. Hatta fanıyımdır da. Ancak kulaklıkları iyi değil. Arctis 5 görece iyi denebilir ama aynı fiyata daha iyi ürünler var. Arctis 7 hariç, Arctis kulaklık alınmaz.

@TheAny @nokaEXE hocalarım kulaklık çalıştı ancak aklımda iade edip Arctis 5 alma fikri var sizce ne kadar mantıklı olur? Diğer ekipmanlarım SteelSeries olduğu için SteelSeries almak istiyorum çoğunlukla.

Hocam ekipmanlarınız SteelSeries diye illa SteelSeries almak mantıksız yani. O bütçede iyi olan neyse o alınır. Tam bütçe verin ona göre ekipman önerebilirim size. Markaya takılı kalmayın. Arctis 3 kötü kulaklık zaten ek olarak Arctis 5 modeli de iyi sayılmaz yani daha iyileri var.

Hocam ekipmanlarınız SteelSeries diye illa SteelSeries almak mantıksız yani. O bütçede iyi olan neyse o alınır. Tam bütçe verin ona göre ekipman önerebilirim size. Markaya takılı kalmayın. Arctis 3 kötü kulaklık zaten ek olarak Arctis 5 modeli de iyi sayılmaz yani daha iyileri var.

1300TL civarı bütçem var hocam.

Son düzenleme:

Her türlü çok daha iyi bir seçenek hocam. @st_140523

Tamamdır hocam, araştırayım bu modeli kararımı vereceğim. Peki ne gibi farkları bulunuyor Arctis 5 ile aralarında? Hiç HyperX kullanmadığım için biraz ön yargılı yaklaşıyorum 😀.

Tamamdır hocam, araştırayım bu modeli kararımı vereceğim. Peki ne gibi farkları bulunuyor Arctis 5 ile aralarında? Hiç HyperX kullanmadığım için biraz ön yargılı yaklaşıyorum 😀.

Arctis serisi rahat olmasına daha rahat model ancak ses kalitesi bakımından özellikle fps oyunları açısından bu daha iyi bir seçenek.

Geri
Yukarı