SteelSeries Arctis 3 jak kablosu nereden bulunur?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 3 kullanmaktayım. 2-3 gün önce kedim sağ olsun kulaklığa takılan kısımda dışındaki plastiği ısırmış ve kopmuş küçük bir bölüm. Ses geliyor sıkıntı yok ama bozulmasından korkuyorum nereden alabilirim bu kabloyu? SteelSeries sitesinde Türkiye gönderimleri kapalı gözüküyor. Ama jack girişi olan bölüm değil kulaklığa taktığımız özel ucu olan kablo.

Son düzenleme:
Hayır bu bilgisayara takılan bölümü. Kulaklık kablosu 2 parçadan oluşuyor bir kulaklığa takılan bölüm bir de bilgisayara takılan bölüm ben kulaklığa takılan bölümü arıyorum.
Bu konuyu editleyen moderatör jack kablosu değil bu arada başlığı düzeltirseniz sevinirim.

Hayır bu bilgisayara takılan bölümü. Kulaklık kablosu 2 parçadan oluşuyor bir kulaklığa takılan bölüm bir de bilgisayara takılan bölüm ben kulaklığa takılan bölümü arıyorum.
Kulaklığa takılan bölüm 8 pinli olan değil mi?
Kulaklığa takılan bölüm 8 pinli olan değil mi?

Tamam şimdi anladım dediğinizi videosunu izleyince. Dediğiniz kısmı bulamadım bende internette.

Bilmiyorum adını ama Fotoğrafı şu şekilde:
Screenshot_127.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı