SteelSeries Arctis 3 yedek kablosu nereden bulunur?

Kaan Adem Denge

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer, Bursa , Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,

Bildiğiniz üzere kulaklığın 2 parçadan oluşan bir kablosu var. Kulaklığa USB benzeri giriş ile takılan kablomu kedilerim kemirdi ne yazık ki. Birleştirmeye çalıştığımda ses alamıyorum. Bu kablo için SS'in web sitesinde baktığımda Türkiye için shipping olmadığı yazıyor. Nereden temin edebileceğime dair fikri olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bende araştırmıştım gittigidiyor.com benzeri sitelerde vardı bir göz atabilirsin.
Bir kaç farklı sitede benzeri girişler görmüştüm ancak orjinalliği konusunda emin olamamıştım. Örnek olarak bu linkte ki ürünü kaydetmiştim ancak kalitesi konusunda nasıl bir bilgi edinebilirim onu hiç bilmiyorum. Ve bu üründe ki bölümüm sağlam, diğer parçasına ihtiyacım var.

Arkadaşlar selamlar,

Bildiğiniz üzere kulaklığın 2 parçadan oluşan bir kablosu var. Kulaklığa USB benzeri giriş ile takılan kablomu kedilerim kemirdi ne yazık ki. Birleştirmeye çalıştığımda ses alamıyorum. Bu kablo için SS'in web sitesinde baktığımda Türkiye için shipping olmadığı yazıyor. Nereden temin edebileceğime dair fikri olan var mıdır?
Konuyu bir gün önce açmış olsanız orijinal kabloyu ücretsiz gönderirdim, çok şanssızsınız. Önceki kulaklıktan kalma duruyordu aylardır kenarda. Dün çöpe attım. 🥲

Orijinallik ses kalitesinde fark edecektir diye düşünüyorum. Alıp deneyin, memnun kalmazsanız iade edersiniz.

Tam olarak aradığım parça bu aslında.

Konuyu bir gün önce açmış olsanız orijinal kabloyu ücretsiz gönderirdim, çok şanssızsınız. Önceki kulaklıktan kalma duruyordu aylardır kenarda. Dün çöpe attım. 🥲
Yazma yazma :(

Garantisi devam ediyorsa Steelseries desteğe bir sorun derim.
Ne yazık ki taşınma sırasında kutuyu ve içeriğini kaybettim. Sosyal medya hesapları üzerinden ve web sitelerinde ki destek kısmında defalarca yazdım ancak bir dönen olmadı. Yorumlarda Spam yapıyordum bir ara :)

Çözüm bulabildiniz mi Kaan bey? Biz de aynı sorunu yaşıyoruz şu an ve wish uygulamasından dün sipariş verdi oğlum ama bence orijinal değil de başka yerde bulamamış güya, hep heyecan peşinde. Şimdi şubat ortasına kadar bekleyecek, beklesin bakalım. Ergen de ben sizden bilgi alayım istedim.

Genel olarak forumdan özür dilerim. Sorunu çözdüm ama buraya yazmayı atlamışım.

SteelSeries Türkiye ile görüştüm ve şunu söylediler:
"Merhabalar, Stok kontrollerini n11 sitesinden Ekostok mağazası üzerinden yapabilirsiniz."

Çözüm bulabildiniz mi Kaan bey? Biz de aynı sorunu yaşıyoruz şu an ve wish uygulamasından dün sipariş verdi oğlum ama bence orijinal değil de başka yerde bulamamış güya, hep heyecan peşinde. Şimdi şubat ortasına kadar bekleyecek, beklesin bakalım. Ergen de ben sizden bilgi alayım istedim.

Elinize ulaştı mı acaba? (lütfen cevaplayın)

Yeni konular

Geri
Yukarı